Esileht » E-pood » Skyrim: Legendary Edition – Xbox 360 (Kasutatud)

Skyrim: Legendary Edition – Xbox 360 (Kasutatud)

Reisi Morrowindi ranniku lähedal asuvale suurele Solstheimi saarele. Rända selle uue maa tuhkade ja liustikuliste orgude vahel, kui sa muutud võimsamaks hüüetega, mis painutavad su vaenlaste tahet ja taltsutavad isegi draakonid.

Koos KM

19,99  17,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50536 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition on üle 200 aasta mängu auhinna võitja ja pakub täielikku Skyrimi kollektsiooni. Legendary Edition sisaldab kriitikute poolt tunnustatud originaalmängu, ametlikke lisasid – Dawnguard ja Dragonborn – ning lisafunktsioone, nagu võitluskaamerad, ratsaväe võitlus, Legendary raskuse režiim hardcore-mängijatele ja Legendary oskused, mis võimaldavad sul omandada kõik perkid ja tõsta oma oskusi lõpmatult.

Funktsioonid

  • Ela teist elu, teises maailmas mängi mis tahes tüüpi tegelaskuju, mida sa suudad ette kujutada, ja tee, mida iganes sa tahad; The Elder Scrollsi valikuvabadus, lugude jutustamine ja seiklused ärkavad ellu ühes legendaarses kogemuses, millele on lisatud relvad, soomus, loitsud ja hüüded kõigist kolmest ametlikust lisamängust.
  • Dawnguard – Vampiirilord Harkon on naasnud võimule. Kasutades Elder Scrolls’i, püüab ta teha mõeldamatut – lõpetada päike ise. Kas liitute Dawnguardi iidse orduga ja peatate ta? Või saab sinust vampiirilord? Dawnguardis on lõplik valik sinu teha.
  • Hearthfire – osta maad ja ehita oma kodu algusest peale – alates lihtsast ühetoalisest majast kuni laialivalguva kompleksini koos relvaruumi, alkeemialaboratooriumi ja muuga. Kasutage täiesti uusi tööriistu, nagu joonistamislaud ja puusepa tööpink, et muuta kivi, savi ja saetud palgid ehitisteks ja sisustuseks. Muuda oma maja isegi koduks, võttes vastu lapsi.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Bethesda Softworks

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne