Alljärgnevalt edastame Teile ametliku teabe Teie õiguste kohta seoses kauba tagastamisega, vastavalt kehtivatele õigusnormidele.

Tagastusõigus
Teil on õigus tagastada ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast. Tagastamise tähtaeg lõppeb 14 päeva möödumisel päevast, mil Teie või Teie nimetatud kolmas isik, kes ei ole vedaja, võtab kauba füüsiliselt vastu.

Tagastamiskulud
Palume tähele panna, et kõik kauba tagastamisega seotud kulud lasuvad Teie, kui ostja, kohustusel. See hõlmab, kuid mitte ainult, saatmiskulusid.

Kahjustatud või defektse kauba tagastamine
Juhul, kui kaup jõuab Teieni kahjustatuna või defektsena, palume Teil viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, teha kaubast pildid ja saata need koos kirjeldusega e-posti aadressile shop@gamelab.ee. See võimaldab meil käsitleda Teie juhtumit kiiresti ja tõhusalt.

Tagastusprotsess
Enne kauba tagastamist on nõutav, et Te teavitaksite meid oma otsusest kauba tagastamise kohta, saates e-kirja aadressile shop@gamelab.ee. Teatamisest alates on Teil 14 päeva aega kaup tagastada. Me kinnitame kauba tagastuse kättesaamist ja tagastame Teile kogu makstud summa, sealhulgas tarnekulud, 14 päeva jooksul alates teavituse saamisest. Tagastatud kauba eest tasutud summa tagastame Teile sama makseviisi abil, mida kasutasite algse tehingu sooritamiseks, välja arvatud juhul, kui olete väljendunud soovi kasutada mõnda teist makseviisi. Tagasimakse võib edasi lükata kuni kauba kättesaamiseni meie poolt.

Palume Teil kauba tagastamisel kasutada kindlat ja jälgitavat saatmisviisi, et tagada kauba ohutu ja kindel jõudmine tagasi müüjale.