Esileht » E-pood » Xbox One mängud » Fallout 4 – Xbox One

Fallout 4 – Xbox One

“Fallout 4” on avatud maailma rollimäng, mis leiab aset postapokalüptilises Bostoni piirkonnas. Mängija kehastab Vault 111 ellujäänut, kes otsib oma röövitud last ja avastab maailma täis mutante, raidereid ja saladusi. Mäng pakub ulatuslikku kohandamisvõimalust, alates tegelase oskustest ja varustusest kuni oma asulate ehitamiseni. Sügav lugu, mitmekesised ülesanded ja vabadus maailma avastamisel teevad “Fallout 4” meeldejäävaks ja kaasahaaravaks kogemuseks.

Koos KM

13,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51063 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Funktsioonid

  • VABADUS JA VABADUS: tehke kõike, mida soovite tohutus avatud maailmas, kus on sadu asukohti, tegelasi ja ülesandeid. Liituge mitme võimu nimel võistleva fraktsiooniga või minge üksi – valikud on teie teha.
  • SA OLED ERILINE!: Erimärgisüsteemi abil Fallout 4 saate olla kes iganes soovite. Alates Power Armored sõdurist kuni karismaatilise sujuva jutumeheni saate valida sadade hüvede hulgast ja arendada oma mängustiili.
  • KOGU JA EHITA!: koguge, täiendage ja ehitage tuhandeid esemeid kõigi aegade kõige arenenumas meisterdamissüsteemis. Relvad, raudrüü, kemikaalid ja toit on alles algus – saate ehitada ja hallata isegi terveid asulaid.
  • SUPER DELUXE PIXELS!: täiesti uus järgmise põlvkonna graafika- ja valgustusmootor äratab Fallouti maailma nagu kunagi varem. Alates Rahvaste Ühenduse lõhkatud metsadest kuni Bostoni varemeteni on igas kohas palju dünaamilisi detaile.
  • VÄGIVALD JA VATS!: intensiivset esimese või kolmanda isiku võitlust saab pidurdada ka uue dünaamilise Fallout 4 Vault-Tec Assisted Targeting Systemiga (VATS), mis võimaldab teil rünnakuid valida ja filmilikku tapatalgut nautida.
  • KIIRGUS JA SINA: Kuigi osa kahjulikku kiirgust oleks pidanud juba aastaid tagasi hajuma, jääb püsiv kiirgus alles. Tühermaal ründab lakkamatu radioaktiivne pommitamine teie keha ilma hoiatuseta, kuni on liiga hilja. See on tõeline oht teie ellujäämisele. Kasutage oma Vault-Tecile määratud Pip-Boy’d, et jälgida kogu aeg kiirgustasemeid.
  • VÄLISSEGA KOHANDAMINE: varahoidlast väljudes märkate läbistavat eredat valgust. Nagu ööolend, pole su silmad palja päikesega harjunud. Kindlasti kaitske võrkkesta toonitud kaitseprillidega.
Lisainfo
Platvorm

Xbox One

Mängu liik

Märul

Tootja

Bethesda Softworks

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne