Tellimine
Kogu veebipoes gamelab.ee pakutav kaup on kohapeal laos olemas. Kauba tellimine toimub läbi gamelab.ee tellimissüsteemi. Tellimuse vastuvõtmise kohta saadetakse Teie meiliaadressile kinnitus.

Maksmine
Tellimuse eest saab tasuda pangalingi või deebet/krediitkaardi makseteenuse kaudu. Tellimust ei täideta enne makse laekumist.

Kättetoimetamine
Kaup toimetatakse kohale Teie poolt valitud DPD, Omniva või SmartPost pakiautomaati. Lisaks saab tellida kullerit, et tellimus kätte saada otse Teie aadressil. Kullerteenus Tallinn/Viimsi/Peetri maksab 7,5 eurot. Kullerteenus Harjumaal ja Omniva kullerteenus maksab 12 eurot.

Kui Teie tellitud kauba kogusumma on 60 eurot või rohkem, siis pakiautomaadi kaudu kohaletoimetamise eest tasu ei võeta – saadame teie tellimuse tasuta (v.a kulleri teenused). Kui Teie poolt tellitud kaupade kogusumma jääb alla 60 euro, siis tasuta tarne ei kehti.

Tagastamine ja vahetamine
Kaupa saab tagastada 14 päeva jooksul. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil. Taganemistähtaeg saab läbi 14 päeva möödumisel päevast, mil te kauba kätte saite. Ostja kannab kõik toote tagastamisega seotud kulud. Kui saate kauba kätte pakiautomaati kaudu ning pakend(id)/tooted on purunenud või rikutud, palume pakendeid/tooteid pildistada ja saata meiliaadressile shop@gamelab.ee.

Enne kauba tagastamist peab ostja ostust keeldumise otsusest teavitama e-posti aadressil shop@gamelab.ee. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul pärast seda, kui olete müüjale teatanud, et soovite ostust loobuda. Me tagastame teie ostusumma 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastada ei saa kaupu, mille tagastamine on seadusega välistatud, sh avatud pakendiga. Tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on valmistatud vastavalt kliendi erisoovile.

Privaatsus
Teie andmed, mis seoses kauba tellimisega ja registreerimisega gamelab.ee kaudu meie kätte jõuavad, on kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Me ei väljasta teie andmeid kolmandatele isikutele ega avalikusta neid muul moel.

Helistage +372 56967827 või kirjutage meile shop@gamelab.ee. Vastame Teile esimesel võimalusel!