Esileht » E-pood » Ultimate Action Triple Pack – Xbox 360 (Kasutatud)

Ultimate Action Triple Pack – Xbox 360 (Kasutatud)

Antud kogumikus on kolm mängu: Just Cause 2, Sleeping Dogs ja Tomb Raider.

Koos KM

26,99  24,29 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50540 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Ultimate Action pakett sisaldab Just Cause 2, Sleeping Dogs ja Tomb Raider – siin ei ole vaja peenutsemist ega summutatud samme, plahvatage läbi nii troopiliste saarte kui ka linnamaastike!

Funktsioonid

  • TOMB RAIDER – Pärast seda, kui julm torm hävitab paadi, millega ta sõitis, jääb hirmunud noor naine tundmatusse randa kaldale. Üksinda, kuid mitte üksi, on tal ainult üks eesmärk – ellu jääda. Siit algab noore ja kogenematu Lara Crofti esimene seiklus, mis kirjeldab ühe tavalise naise teekonda, kes avastab, kui kaugele ta peab minema, et ellu jääda.
  • SLEEPING DOGS – Sleeping Dogs asetab mängijad peitepolitseinik Wei Sheni rolli, kelle ülesanne on võtta seestpoolt maha üks maailma kõige hirmsam kuritegelik organisatsioon – Hongkongi triadid. Kui mängijad avastavad Hongkongi saart, selle neoonvalgustatud kõrvaltänavaid ja laialivalguvaid tänavaturge, avaneb uskumatu lugu lojaalsusest ja reetmisest, kus Wei hakkab kahtlema oma motiivides, kui ta satub sügavamale, kui ta kunagi oskas ette kujutada.
  • JUST CAUSE 2 – Panau saareriigis peavad rivaalitsevad jõugud tänavatel sõda, samal ajal kui halastamatu diktaator Baby Panay rakendab oma rahva vastu rõhumise ja korruptsiooni süsteemi. Kusagil saarel on teie sõber ja mentor Tom Sheldon kadunud koos ülisalajase salajase teabe ja miljonite agentuuri rahaga. Rico Rodriguezina, agentuuri kõige ohtlikuma relvana, pead sa saarele imbuma ja Sheldoni üles leidma, käivitades vägivaldse sündmusteahela, mis paneb Panau põlema.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Square Enix

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne