Esileht » E-pood » Mass Effect 3 – Xbox 360 (Kasutatud)

Mass Effect 3 – Xbox 360 (Kasutatud)

Kohandage oma sõdurit ja meeskonda, et võidelda vaenlase vastu teie tingimustel. Suur hulk erinevaid relvi, võimeid ja varustust võimaldavad sul võidelda vaenlase vastu sinu eelistatud mängustiilis.

Koos KM

14,99  13,49 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50530 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Kõik ei jää ellu. Iidne tulnukate rass, keda tuntakse ainult kui “Reapers”, on alustanud täielikku invasiooni, jättes oma jälgedes vaid hävingu jälje. Maa on vallutatud, galaktika on täieliku hävingu äärel ja sina oled ainus, kes saab neid peatada. Ebaõnnestumise hind on väljasuremine. Sa oled Commander Shepard, tegelane, keda sa saad kujundada omaenda näo järgi. Sina otsustad, kuidas sündmused kulgevad, milliseid planeete uurida ja kellega sõlmida liite, kui sa koondad väe, et hävitada Reaperi oht lõplikult. See, kuidas sa seda sõda alustad, on täielikult sinu otsustada: kas lähed lahingusse relvadega või kasutad varju, et planeerida taktikalisemat rünnakut. Kasuta oma meeskonda täiel määral ära või tegutse üksikuna. Vihka surma eemalt või astu vaenlastele vastu, kasutades hävitavaid lähivõitlusrünnakuid. Mass Effect 3 reageerib igale sinu tehtud otsusele, kui mängid läbi tõeliselt unikaalse kogemuse, mille oled ise loonud.

Funktsioonid

  • Rikkalik, hargnev lugu: Kogege ulmeeepost, mille mitu lõppu sõltuvad teie valikutest ja tegevusest kogu mängu jooksul.
  • Massiivne ulatus: Võitle paljudes maailmades üle kogu galaktika, kui ühendad ülimad jõud, et võtta Maa tagasi, enne kui on liiga hilja.
  • Suuremahulised ja intelligentsed vaenlased: Võitle tohutute vaenlastega ja võta vastu targemat tüüpi vaenlased, kes panevad su parimad lahingutaktikad järjepidevalt proovile ja panevad sind närvi.
  • Ava kohandatav arsenal: Kohandage iga relva laastavate täiustustega, sealhulgas sihikud, käepidemed, tünnid ja kümned muud ainulaadsed lisaseadmed. Igal relval on oma võimas mõju ja visuaalne efekt.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Tulistamismäng

Tootja

Electronic Arts

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne