Esileht » E-pood » Metro: Last Light – Xbox 360 (Kasutatud) (RUS)

Metro: Last Light – Xbox 360 (Kasutatud) (RUS)

Põnev first-person shooter Metro: Last Light on kauaoodatud järg Metro 2033-le, mis on kriitikute poolt soojalt vastu võetud.

Koos KM

16,99  15,29 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50539 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

On aasta 2034.
Postapokalüptilise Moskva varemete all, maa-alustes tunnelites, võitlevad inimkonna jäänused surmava ohuga – nii välise kui ka sisemise ohuga.
Mutandid varitsevad kõrbepinna all asuvates katakombides ja lendavad läbi mürgitatud taeva.
Kuid jõudude ühendamise asemel takerduvad jaamalinnad võitlusse absoluutse võimu ja D6 armee varudest pärit maailmalahingu seadme pärast. Lähenev kodusõda võib pühkida inimkonna igaveseks Maa pinnalt.
Artemina, keda painab süütunne, kuid keda juhib lootus, on sinu käes ellujäämise võti – lootuskiir sel pimedal tunnil…

Funktsioonid

  • Laskuge Moskva maa-aluste sügavustesse – Teie ette ilmub üks mängude ajaloo kõige atmosfäärilisemaid maailmu, mis on varustatud uimastava, järgmise põlvkonna uuendatud graafikaga ja 60 kaadrit sekundis värskendussagedusega.
  • Elage uuesti läbi Venemaa apokalüpsise õudused – Pange gaasimask selga, võitle hirmuäratavate mutantide ja vaenulike inimeste vastu ning jääge ellu surmavas keskkonnas.
  • Mäng on uuendatud ja ümber kujundatud uusimate konsoolide jaoks – See sisaldab kõiki avaldatud allalaaditavaid sisupakette, uusi režiime ja funktsioone ning arvukaid mänguparandusi. Tegemist on eduka mängusarja lõpliku versiooniga, mis meeldib nii kauaaegsetele fännidele kui ka uustulnukatele.
  • Kaks ainulaadset mängustiili: Spartan ja Survival – Võitle ettevaatlikult Survival Horror’i stiilis ellujäämisvõitluses või kasuta Spartan Ranger’i võitlusoskusi.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Tulistamismäng

Tootja

Deep Silver

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne