Esileht » E-pood » Mass Effect – Xbox 360 (Kasutatud)

Mass Effect – Xbox 360 (Kasutatud)

Mass Effect võimaldab teil luua oma kohandatav versioon Commander Shepardist (või hüpata ja kasutada eelnevalt loodud tegelaskuju) ning sukelduda eepilise ulmeloo keskmesse.

Koos KM

9,99  8,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50526 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

“Mass Effect” on ulme- ja rollimäng (RPG), mille on loonud BioWare, kaubanduslikult ja kriitiliselt tunnustatud RPG-de “Jade Empire™” ja “Star Wars: Knights of the Old Republic” arendaja. “Mass Effect” pakub kaasahaaravat, loospetsiifilist mängukogemust, mille visuaalne tõepärasus on hämmastav. Ühe esimese inimolendina, kes astub galaktilisele areenile, seisate silmitsi tõsise ohuga, mis võib hävitada kogu tsivilisatsiooni. Sinu tööd raskendab asjaolu, et keegi ei usu, et ohtu üldse on. Rända läbi ulatusliku universumi, uurides galaktika tundmatuid nurki, otsides tõe tükke, et avastada, kuidas võita lähenevat hävingut.
Ulatuslik uus tulevikuvisioon

Galaktika on lõputu väljasuremistsükli lõksus. Iga 50 000 aasta tagant tungib galaktikasse iidne masinavägi. Halastamatu tõhususega hävitavad masinad kõik arenenud orgaanilised tsivilisatsioonid. Nad jätavad endast maha vaid laiali pillatud tehnoloogia varemed, hävitades kõik tõendid oma olemasolust.

Vähesed usuvad seda iidset legendi. Teie aga teate, et see on tõsi. Võitlus selle väljasuremise peatamiseks on muutunud galaktika tähtsaimaks missiooniks.

Te peate tegutsema ilma kahetsuseta, kõhklematult ja väljaspool seaduste piire.

See on teie missioon. SS Normandia komandöri Shepardina viibid sa oma eliit-luureüksusega läbi segadusse sattunud galaktika, et meeleheitlikult peatada halastamatu vaenlase tagasitulekut. Selle vaenlase peatamiseks peate tegutsema ilma kahetsuseta, kõhklematult ja väljaspool seaduse piire. Teie ainus kohustus on säilitada galaktika tsiviliseeritud elu turvalisus – iga hinna eest. Te peate saama inimkonna odaotsa tipuks, sest ainult teie üksi teate, mis on kaalul, kui te ebaõnnestute.

Funktsioonid

  • Uskumatu ulme-RPG rikkaliku ja kaasahaarava süžeega. Ühel kaugel planeedil tehakse hämmastav avastus. Mängijad peavad otsustama inimkonna saatuse üle, kui nad juhivad taktikalist eliitrühma, et peatada üksus, mis on nii pahatahtlik, et see ähvardab galaktilise tsivilisatsiooni kiudu lõhkuda. “Mass Effect” viib mängijad tegevus-RPG jaoks uutesse sügavustesse, kus erinevalt enamikust rollimängudest seisavad nad silmitsi moraalselt keeruliste otsustega, mis mõjutavad oluliselt kogu elu saatust galaktikas. Mängijad peavad oma püüdlustes edu saavutama – ükskõik mis hinnaga.
  • Avastamata maailmade uurimine ja kujutlusvõimetu saladuse avastamine. Lisaks mängu põhiloo kaarele saavad mängijad külastada suurt hulka kaardistamata, uurimata planeete, mis on põhiloosest sõltumatud kõrvalülesanded. Igal ajal kampaania ajal võib mängija valida, kas ta uurib ühte neist planeetidest ja saab võimaluse avastada uut tulnukate elu, ressursse, hävinud tsivilisatsioone ja võimsaid tehnoloogiaid.
  • Reaalajas toimuv meeskonnapõhine võitlus. “Mass Effectis” on reaalajas toimuv, meeskonnapõhine taktikaline lahingusüsteem. Mängijad saavad nautida intensiivset, väljakutsuvat ja põnevat kolmanda isiku tegevust ja meeskonnapõhist võitlust. Mängijad ja nende meeskonnakaaslased saavad vaenlase vastu võidelda kaugrelvade ja katvatulega, biotiliste võimete ja teaduspõhise maagia ning tehnoloogiliste võimetega – kõike seda saadavad hämmastavad visuaalsed ja füüsikaefektid, mis lisavad lahinguväljale tohutut põnevust ja dramaatikat. Kas nad kasutavad võimsaid biootilisi võimeid või uusimat sõjariistvara, mängijad on hästi varustatud, et võtta vastu kõik, mis iganes nende teele satub.
  • Usaldusväärsed digitaalsed näitlejad. “Mass Effectis” on tohutu hulk uskumatult realistlikke mittemängija tegelasi, vaenlasi ja partei liikmeid. Iga tegelane, kellega kokku puututakse, on realistlike näo- ja kehaliigutustega. Revolutsiooniline täiustatud dialoogi- ja tehisintellekti süsteem annab neile kaasahaaravad isiksused, luues nii realistlikud isikud, et nad tunduvad esimeste tõeliste “digitaalsete näitlejatena”, mida kunagi videomängus nähtud. Tulemuseks on kogemus, mille puhul mängijad tunnevad, et nad on osa rikkalikust, elavast maailmast.
  • Tegelaste kohandamine ja sügavad rollimängusüsteemid. Mängijad saavad mängu alguses valida ja kohandada erinevaid uimastavaid, fotorealistlikke tegelaskujusid ning suurendada erinevaid statistilisi näitajaid, mis mõjutavad nende sooritust mängimise ajal. “Mass Effecti” tasustamissüsteem on sügav, hästi integreeritud ja äärmiselt kaasahaarav. Loo käigus omandatud uus varustus, relvad ja soomus muudavad tegelaste välimust.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Tulistamismäng

Tootja

Microsoft Game Studios

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne