Esileht » E-pood » Dishonored – Xbox 360 (Kasutatud)

Dishonored – Xbox 360 (Kasutatud)

Dishonored’i maailm reageerib sellele, kuidas sa mängid. Liikuge nagu kummitus ja seiske vastu korruptsioonile või ärge näidake halastust ja jätke oma jälgedes hävingu tee.

Koos KM

14,99  13,49 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50538 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Dishonored on kaasahaarav esimese isiku action-mäng, milles mängid kättemaksust ajendatud üleloomulikku palgamõrvarit. Eemalda oma sihtmärgid loominguliselt paindliku lahingusüsteemi abil, kombineerides oma käsutuses olevaid arvukaid üleloomulikke võimeid, relvi ja ebatavalisi vidinaid. Jälgi oma vaenlasi pimeduse varjus või ründa neid halastamatult ja relva ees. Sõltumata teie tegevusest sõltub iga missiooni tulemus teie valikutest. Mängu tegevus toimub Dunwallis, tööstuslikus vaalapüügilinnas, kus varjus eksisteerivad kummaline tehnoloogia ja teispoolne müstika. Oled armastatud keisrinna kunagine usaldatud ihukaitsja.

Funktsioonid

  • Tähendusrikas tegevus: Dishonoredi maailm reageerib sellele, kuidas sa mängid. Liikuge nagu kummitus ja seiske vastu korruptsioonile või ärge näidake halastust ja jätke oma jälgedes hävingu tee. Otsusta, kuidas sa iga missiooni puhul tegutseda, ja selle tulemusena muutuvad tulemused.
  • Üleloomulikud võimed: Kombineerides oma üleloomulike võimete ja relvade komplekti, avaneb veelgi rohkem võimalusi takistuste ületamiseks ja sihtmärkide kõrvaldamiseks. Mängu täiustamissüsteem võimaldab omandada uusi surmavaid võimeid ja kavalamaid vidinaid.
  • Linn, mis ei sarnane ühelegi teisele: Astu sisse Half-Life 2 kunstilise juhi Viktor Antonovi loodud originaalsesse maailma. Arkane ja Bethesda toovad sulle maailma, kus tööstus ja müstika põrkuvad, luues intriigidest paksu atmosfääri. See maailm on sinu päralt, et seda avastada.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Märul

Tootja

Bethesda Softworks

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne