Esileht » E-pood » Videomängud » PS4 mängud » Far Cry 3 Classic Edition – PlayStation 4

Far Cry 3 Classic Edition – PlayStation 4

Far Cry 3 pakub tohutut avatud maailma, kus mängijad saavad uurida tihedaid metsi, asustatud alasid ja vaenlase linnuseid. Mängupilt ühendab endas esimese isiku tulistamise, varguse ja uurimise elemente.

Koos KM

19,99  17,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51019 Kategooriad: , Silt:
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Far Cry 3 on avatud maailmaga esimese isiku tulistamismäng, mis asub saarel, mis ei sarnane ühelgi teisel. Koht, kus raskelt relvastatud sõjapealikud kauplevad orjadega. Kus võõraid jahtitakse lunaraha eest. Ja kui sa alustad meeleheitlikku püüdlust oma sõprade päästmiseks, mõistad, et ainus võimalus sellest pimedusest pääseda… on seda omaks võtta.

Funktsioonid

  • Avatud maailma First-Person Shooter – loo oma FPS-seiklus. Kohandage oma relvad, oskused ja lähenemine igale missioonile, olenemata sellest, kas eelistate intensiivset jooksu ja tulistamist, varjatud lähivõitlust või kauglööki.
  • Ohtlike avastuste saar – Avasta mitmekesist saare mänguväljakut, alates mägialadest ja soostunud rohumaadest kuni valgete liivarandadeni. Avasta reliikviaid, jahtige eksootilisi loomi, mängige minimänge ja reisige kiiresti maad, merd või õhku mööda. Võitle end läbi saare linnade, templite, jõesadamate ja palju muud!
  • Avasta meeldejääv lugu ja hullumeelne tegelaskuju – kohtuge kaasahaarava ja häiritud tegelaskujuga, kui võtate ette karmi reisi inimkonna pimedale küljele, mille on kirjutanud Writers Guild Award’i võitja.
  • Mängi koos sõpradega täielikus co-Op-kampaanias – mängi võrgus või jagatud ekraanil ja tee meeskonnatööd nelja mängija kampaanias, mis esitab sulle väljakutse olla oma parim ja töötada koos, et võita. Kogege saart läbi omapäraste meeskonnaliikmete silmade, kes püüavad ise üle elada, hoolimata kõigist raskustest.
  • Mitmikmängu teistmoodi – uuenduslik mitmikmäng tasustab oskusi ja meeskonnamängu. Taseme tõstmiseks peavad mängijad üksteist toetama, võimendades lahinguhüüetega, elustades meeskonnakaaslasi ja kutsudes tugirelvi. Pärast iga mängu on mängijatel võimalus oma vaenlasi lõbusalt ja keeruliselt karistada või halastada, mis on koreografeeritud interaktiivsete vahekokkuvõtetega.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Tulistamismäng

Tootja

Ubisoft

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne