Esileht » E-pood » Videomängud » PS4 mängud » Evil Dead: The Game – PlayStation 4

Evil Dead: The Game – PlayStation 4

Mängige Ash Williamsi või teiste Evil Deadi tegelaskujudena ja kogege selles ellujäämise õudusvideomängus kogu verd, deemoneid ja mootorsaage, mis on inspireeritud ikoonilistest Evil Deadi filmidest.

Koos KM

18,49 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51011 Kategooriad: , Silt:
Kirjeldus

Funktsioonid

  • Ikoonilised tegelased – mängige tegelastena kogu Evil Deadi universumist, sealhulgas Ash, Scotty, Lord Arthur, Kelly Maxwell ja amp; rohkem, uue dialoogiga Bruce Campbelli ja amp; teised!
  • Mängige hea või kurjana – võidelge hea jõudude eest või võtke enda alla Kandaria deemon, et jahtida Ashi & teised, samas kui neil on Deadites, keskkond & rohkem, kui püüate nende hinge alla neelata!
  • Parimad visuaalid – olenemata sellest, kas rebite Ashi mootorsae käega surnud kaheks või lendate Kandaria deemonina üle kaardi, realistlikud visuaalid & füüsikal põhinev gore äratab õuduse ellu!

Kirjeldus

Astuge Ash Williamsi või tema sõprade kingadesse ikoonilisest Evil Deadi frantsiisist ja tehke koostööd mängus, mis on täis ülimalt head koostööd ja PVP mitme mängijaga mängu! Mängige neljast ellujääjast koosneva meeskonnana, uurides, rüüstades, hallates oma hirmu ja leides olulisi esemeid, et sulgeda maailmadevaheline lõhe mängus, mis on inspireeritud kõigist kolmest algsest Evil Deadi filmist ja Starzi originaalsest telesarjast Ash vs Evil Dead.

Lisainfo
Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Õudus

Tootja

Saber Interactive

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus

Tarne