Esileht » E-pood » Videomängud » PS4 mängud » Yakuza Remastered Collection – PlayStation 4

Yakuza Remastered Collection – PlayStation 4

Vaadake uuesti Kazuma Kiryu saagat Yakuza Remastered Collectionis PlayStation 4 jaoks. Mängige täielikult ümbertöödeldud Yakuza 3, 4 ja 5 taastatud sisu ja täiendatud graafikaga. Kõik kolm mängu on läbinud põhjaliku ümberpaigutamisprotsessi, et pakkuda teile kaasahaaravat mängukogemust. Täitke lüngad ja viige Dojima teekonna draakon lõpule.

Yakuza Remastered Collection sisaldab:

  • Yakuza 3
  • Yakuza 4
  • Yakuza 5

Koos KM

27,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51020 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Funktsioonid

  • Täitke The Journey Of The Dragon – Yakuza Remastered Collection toob Kiryu loo viimased puuduvad peatükid PlayStation 4-le. Yakuza 0-st Yakuza 6: The Song of Life’ini saavad mängijad nüüd kogeda kogu Dojima draakoni lugu. ühel platvormil.
  • Remastered And Refreshed – kõik kolm kollektsiooni kuuluvat mängu on saanud muljetavaldavaid graafilisi ja jõudluse uuendusi, alates 720p 30 kaadrit sekundis kuni 1080p kiirusega 60 kaadrit sekundis ning on läbinud ka range ümberlokaliseerimisprotsessi. Lääne algväljaannete puuduv sisu lisati uuesti ümbertöödeldud versioonidele ning täielikud ingliskeelsed skriptid on üle vaadatud, muudetud ja osad on täpsuse huvides ümber kirjutatud koos algsete Jaapani väljaannetega.
  • Yakuza 5 tuleb läände – see väljalase on esimene kord, kui Yakuza 5 on läänes füüsilises vormingus saadaval, seega sisaldab kollektsioon ka ehtsat Yakuza 5 PS3 ümbrist; Pärast 5 aastat mängu algsest väljalaskmisest saavad seeriakogujad lõpuks oma teegis tühimiku täita!
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Seiklus

Tootja

SEGA

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne