Esileht » E-pood » LEGO Batman 3: Beyond Gotham – PS4

LEGO Batman 3: Beyond Gotham – PlayStation 4

LEGO Batman 3: Beyond Gotham viib teid kosmosesse, kus Batman ja teised DC kangelased peavad ühendama jõud, et peatada kurikael Brainiac. Kogege seiklust, täis huumorit, mõistatusi ja põnevaid võitlusi, kõike LEGO stiilis.

Koos KM

19,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51008 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Enim müüdud LEGO Batmani videomängufrantsiis toob taas kaasa maailmast väljapoole ulatuva põnevuse! Mängus LEGO Batman™ 3: Beyond Gotham ühendab Caped Crusader oma jõud DC Comics’i universumi superkangelastega ja lendab kosmosesse, et peatada kurja Brainiaci hävitamist Maal. Kasutades laternarõngaste jõudu, kahandab Brainiac maailmu, et lisada oma väärastunud kollektsiooni miniatuurseid linnu üle kogu universumi. Nüüd peavad suurimad superkangelased ja kõige kavalamad kurjategijad ühinema ja reisima erinevatesse Laternamaailmadesse, et koguda Laternarõngad ja peatada Brainiac, enne kui on liiga hilja.

Omadused:

  • Kosmoselahing – esmakordselt saate koos Batmani ja tema liitlastega võidelda kosmoses ja erinevates Laternate maailmades, sealhulgas Zamaronis ja Odymis.
  • DC Comics’i kangelaste ja kurjategijate rikkalik nimekiri – mängi ja vabasta enam kui 150 hämmastavate jõudude ja võimetega tegelast, sealhulgas Justice League’i liikmed ja SUURED LEGO-figuurid nagu Cyborg, Solomon Grundy ja teised.
  • Ainulaadne lugu uute süžee ja pööretega – Üllatavad maskeeringud, Brainiaci mõttekontrolli võime ja Lanterni rõngaste jõud annavad täiesti uue pöörde tegelastele, keda arvasid tundvat.
  • Väljakutsuv Bat-arvuti ja virtuaalreaalsuse sisu – pääsete ligi Batmani treeningmoodulitele Bat-arvutis ja võtate osa erinevatest väljakutsetest, sealhulgas lahinguareenidest, võistlustest ja detektiivilabürintidest.
  • Bat-taktika Gadget Wheel – vali ja täiusta valitud tegelase ülikonnad ja võimed lihtsa nupuvajutusega.
Lisainfo
Kaal

0 , 13 kg

Mõõtmed

17 × 13 , 5 × 1 , 4 cm

Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Warner Bros.

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne