Esileht » E-pood » Battlefield 4 – PS4 (Kasutatud)

Battlefield 4 – PlayStation 4 (Kasutatud)

Battlefield 4 on populaarne esimese isiku tulistamismäng, mille on loonud DICE ja välja andnud Electronic Arts. Mäng pakub mängijatele intensiivset ja realistlikku lahingukogemust, asetades nad mitmekesiste lahinguväljade keskele.

Koos KM

13,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51030 Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Battlefield 4 on žanri defineeriv action-blokkmäng, mis on tehtud hetkedest, mis muudavad piiri mängu ja kuulsuse vahel segaseks. Frostbite 3 järgmise põlvkonna võimsuse ja täpsusega toidetud Battlefield 4 pakub visuaalset ja dramaatilist elamust, mis ei ole võrreldav ühegi teise omaga. Ainult Battlefieldis saad sa lõhkuda tammi alused või muuta terve pilvelõhkuja rusudeks. Ainult Battlefieldis saad juhtida mererünnakut suurtükiväepaadi tagant. Battlefield annab sulle vabaduse teha rohkem ja olla rohkem, mängides samal ajal oma tugevate külgede järgi ja rajades oma tee võiduni. Lisaks iseloomulikule mitmikmängule pakub Battlefield 4 ka intensiivset ja dramaatilist, tegelaskujupõhist kampaaniat, mis algab Ameerika VIP-külaliste evakueerimisega Shanghais ja jälgib teie rühma võitlust kodutee leidmiseks. Võrdlust ei ole. Sukeldu kõikehõlmava sõja hiilgavasse kaosesse, mida leiab ainult Battlefieldis.

VABADUS TEHA ROHKEM
Uued kaardid, rohkem sõidukeid, relvi ja hävitustööd võimaldavad teil luua oma tee ja mängida oma tugevuste järgi. Absoluutselt mitte miski ei ole võrreldav Battlefield 4-i tohutu ulatuse ja ulatusega.

KASUTA OMA TUGEVUSI
Võta osa ägedast jalaväelahingust täiesti uues võistlusmängu režiimis Defuse või tee plahvatusohtlikke saadetisi mängus Observatsioon (Obliteration). Kogege täiustatud Battlefieldi klassikuid nagu Conquest ja Team Deathmatch. Battlefield 4 pakub seitse unikaalset mängurežiimi kõigil kaartidel, mis ei saa kunagi vanaks.

Mitmikmängukaartide kvaliteet ja tohutu hulk, juhitavad sõidukid ja sügavad kohandamisvõimalused muudavad Battlefield 4 ulatuse ja mastaabi võrreldamatuks.

Hüppa helikopterisse ja jälita vaenlase tanki. Paranda sõbralikke sõidukeid, et hoida neid lahingus. Või jää tagasi ja snipeeri strateegilistest punktidest vaenlase jalaväge. Battlefieldil on igaühele oma roll.

Lisainfo
Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Tulistamismäng

Tootja

Electronic Arts

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus

Tarne