Esileht » E-pood » Assassin’s Creed IV: Black Flag – Xbox 360 (Kasutatud)

Assassin’s Creed IV: Black Flag – Xbox 360 (Kasutatud)

Hakka Edward Kenwayks, karismaatiliseks, kuid jõhkraks piraadikapteniks, keda on koolitanud Assassinid. Edward saab vaevata vahetada Assassinide ordu varjatud tera ja kõigi uute relvade, sealhulgas nelja tulekivipüstoli ja kahe mõõga vahel.

Koos KM

16,99  15,29 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50542 Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

See on 1715. Kariibi mere piraadid valitsevad ja on rajanud seadusetu piraatide vabariigi. Nende seaduserikkujate seas on hirmuäratav noor kapten Edward Kenway. Tema teod pälvivad selliste piraatidelegendide nagu Blackbeard lugupidamise, kuid tõmbavad ta kaasa iidsesse sõda, mis võib hävitada kõik, mida piraadid on üles ehitanud.

  • Julge mässumees Assassin Saage Edward Kenwayks, karismaatiliseks, kuid julmaks piraadikapteniks, keda Assassinid on välja õpetanud. Edward saab vaevata vahetada kõigi uute relvade, sealhulgas nelja tulekivipüstoli ja kahe mõõga vahel.

Funktsioonid

Hakka Kariibi mere kõige kardetavamaks piraadiks – juhi oma laeva Jackdaw ja tekita hirmu kõigis, kes teda näevad. Rüüstage ja rüüstage, et täiustada Jackdaw’d laskemoona ja varustusega, mida on vaja vaenlase laevade tõrjumiseks. Laeva täiustused on Edwardi edasiliikumiseks mängus kriitilise tähtsusega. Ründa ja astu sujuvalt massiivsete galeonide pardale, värba oma meeskonnaga liitumiseks meremehed ja alusta eepilist ja kurikuulsat seiklust.

Kogege karmi reaalsust piraatifantaasia taga – seisate selliste legendaarsete nimede seas nagu Blackbeard ja Benjamin Hornigold, kui asutate Bahama saartel seadusteta vabariigi ja elate uuesti läbi tõeliselt plahvatusohtlikud sündmused, mis määratlesid piraatide kuldajastu.

Mitmikmängu kogemus – mängi koos sõpradega halastamatus ja kriitikute poolt kiidetud mitmikmängu kogemuses. Vali eklektiline valik piraatide kuldajastu tegelasi ja võitle eksootilistes kohtades surmani.

Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Ubisoft

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Tarne