Esileht » E-pood » Assassin’s Creed Rogue – Xbox 360 (Kasutatud)

Assassin’s Creed Rogue – Xbox 360 (Kasutatud)

Pärast seda, kui ohtlik missioon läheb traagiliselt valesti, pöördub Shay selja Assassinidele, kes vastuseks üritavad tema elu lõpetada.

Koos KM

17,99  16,19 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50533 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Põhja-Ameerika, 18. sajand. Keset Prantsuse ja India sõja kaost ja vägivalda teeb Shay Patrick Cormac, Assassinide vennaskonna kartmatu noor liige, läbi tumeda muutuse, mis kujundab igaveseks kolooniate tuleviku. Pärast seda, kui ohtlik missioon läheb traagiliselt valesti, pöördub Shay selja Assassinidele, kes vastuseks üritavad tema elu lõpetada. Nende poolt, keda ta kunagi vendadeks nimetas, kõrvale heidetud Shay asub missioonile, et hävitada kõik, kes tema vastu pöördusid, ja saada lõpuks ajaloo kõige kardetumaks Assassinide jahimeheks.

Funktsioonid

Tutvustame Assassin’s Creed® Rogue’i, mis on Assassin’s Creed®-frantsiisi seni kõige hämaram peatükk. Shay rollis kogete aeglast muutumist assassinist assassini jahimeheks. Järgige oma kreedot ja asuge erakordsele teekonnale läbi New Yorgi, metsiku jõe oru ja kaugele Põhja-Atlandi jääkülma vee, et saavutada oma lõppeesmärk, Assassinide mahasurumine.

  • Saage ülimaks palgamõrvarijahtijaks. Kogege Assassin’s Creedi universumit templirüütli vaatenurgast. Mängi Shay rollis, kellel on lisaks meisterassassinisti oskustele ka uued võimed, näiteks täiustatud kotkavaade, ja relvad, näiteks surmav õhupüss ja granaadiheitja.
  • Ole tunnistajaks Shay muutumisele seiklushimulisest assassinist sünge ja pühendunud templimeheks, kes on valmis oma endisi vendi jahtima. Kogege omal nahal sündmusi, mis viivad Shay tumedale teele ja panevad ta kurssi, mis muudab igaveseks Assassinide vennaskonna saatust.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Ubisoft

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne