Esileht » E-pood » Mass Effect 2 – Xbox 360 (Kasutatud)

Mass Effect 2 – Xbox 360 (Kasutatud)

Vali mängijaklass, kohandage oma välimust ning kohandage oma võimeid ja tugevusi. Mida rohkem sa edened, seda rohkem muutuvad ka Shepardi võimed.

Koos KM

11,99  10,79 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50532 Kategooriad: , Sildid: , , ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Kaks aastat pärast seda, kui kapten Shepard tõrjus orgaanilise elu hävitamisele pühendunud reaperid, on ilmunud uus salapärane vaenlane. Tuntud kosmose äärealadel röövib miski vaikselt terveid inimkolooniaid. Nüüd peab Shepard töötama koos Cerberusega, halastamatu organisatsiooniga, mis on pühendunud inimeste ellujäämisele iga hinna eest, et peatada kõige hirmsam oht, millega inimkond kunagi silmitsi seisnud on. Et seda ohtlikku missiooni üldse proovida, peab Shepard koguma galaktika kõige eliitmeeskonna ja juhtima kõige võimsamat laeva, mis on kunagi ehitatud. Isegi siis oleks see väidetavalt enesetapp. Komandör Shepard kavatseb tõestada, et nad eksivad.

Funktsioonid

  • Esimese Mass Effecti mängijad saavad importida salvestatud mänge, et jätkata omaenda Commander Shepardi lugu. Uusi mängijaid ootab ees põnev iseseisev seiklus, lihvitud ja tegevusterohke teekond, mis ületab esimest mängu peaaegu igal võimalikul moel.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Tulistamismäng

Tootja

Electronic Arts

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne