Street Fighter x Tekken – Xbox 360 (Kasutatud)

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50219

7,00 

1 laos

1 laos

Funktsioonid

  • Dream Match Up – kümned mängitavad tegelased, sealhulgas Ryu, Ken, Guile, Able ja Chun-Li Street Fighterist ning Kazuya, Nina, King, Marduk ja Bob TEKKENist.
  • Reaalajas Tag Battle – võitle kaheliikmelise meeskonnana ja vaheta tegelaste vahel strateegiliselt.
  • Tuttavad juhtimispuldid – STREET FIGHTER X TEKKENi juhtimispuldid tunduvad mõlema seeria fännidele tuttavad.
  • Žongleerimissüsteem – viska oma vaenlased TEKKENi stiilis žongleerima STREET FIGHTER X TEKKENi universaalse õhuheitesüsteemi abil.
  • Tugevad veebimoodused – lisaks Super Street Fighter® IV veebifunktsioonidele pakub STREET FIGHTER X TEKKEN täiesti uuendatud veebifunktsioone ja mõningaid uusi üllatusi.

Tootekirjeldus

Kauaoodatud unistuste matš kahe võitleva žanri liidri vahel saab reaalsuseks. STREET FIGHTER® X TEKKEN® pakub ülimat tag team match-up’i, milles osalevad mõlema sarja ikoonilised tegelased ja üks kõige tugevamaid tegelaskujusid võitlusmängude ajaloos. Tänu uute mängumehhanismide lisamisele on Street Fighter® IV-i tunnustatud võitlusmootorit täiustatud nii Street Fighter®- kui ka TEKKEN®-mängijate vajaduste rahuldamiseks.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Kategooria - Kvaliteet Määratleb kaupade kvaliteedi kategooriate kaupa. A-kategooria - suurepärases seisukorras. B-kategooria - keskmise kvaliteediga kaup, mille karbis on defektid. C-kategooria - karbi ja plaat keskmises seisukorras, kuid töökorras.

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu