Esileht » E-pood » Street Fighter x Tekken – Xbox 360 (Kasutatud)

Street Fighter x Tekken – Xbox 360 (Kasutatud)

“Street Fighter X Tekken” on põnev kaklusmäng, mis toob kokku kaks ikoonilist mänguseeriat: Street Fighter ja Tekken. Mängijad saavad valida oma lemmiktegelased mõlemast universumist ja võidelda meeskonnalahingutes. Iga tegelasel on oma unikaalsed võitlusstiilid ja erivõimed, pakkudes strateegilisi ja dünaamilisi lahinguid. Mäng sisaldab erinevaid mängurežiime, sealhulgas üksikmängu, mitmikmängu ja turniire, mis teevad sellest kaasahaarava ja adrenaliinirohkete võitluste mängu.

Koos KM

9,99  8,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50219 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Funktsioonid

  • Dream Match Up – kümned mängitavad tegelased, sealhulgas Ryu, Ken, Guile, Able ja Chun-Li Street Fighterist ning Kazuya, Nina, King, Marduk ja Bob TEKKENist.
  • Reaalajas Tag Battle – võitle kaheliikmelise meeskonnana ja vaheta tegelaste vahel strateegiliselt.
  • Tuttavad juhtimispuldid – STREET FIGHTER X TEKKENi juhtimispuldid tunduvad mõlema seeria fännidele tuttavad.
  • Žongleerimissüsteem – viska oma vaenlased TEKKENi stiilis žongleerima STREET FIGHTER X TEKKENi universaalse õhuheitesüsteemi abil.
  • Tugevad veebimoodused – lisaks Super Street Fighter® IV veebifunktsioonidele pakub STREET FIGHTER X TEKKEN täiesti uuendatud veebifunktsioone ja mõningaid uusi üllatusi.

Tootekirjeldus

Kauaoodatud unistuste matš kahe võitleva žanri liidri vahel saab reaalsuseks. STREET FIGHTER® X TEKKEN® pakub ülimat tag team match-up’i, milles osalevad mõlema sarja ikoonilised tegelased ja üks kõige tugevamaid tegelaskujusid võitlusmängude ajaloos. Tänu uute mängumehhanismide lisamisele on Street Fighter® IV-i tunnustatud võitlusmootorit täiustatud nii Street Fighter®- kui ka TEKKEN®-mängijate vajaduste rahuldamiseks.

Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Võitlus

Tootja

Capcom

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne