Esileht » E-pood » Resident Evil Village – PlayStation 4

Resident Evil Village – PlayStation 4

Chris Redfield on tavaliselt olnud Resident Evili seriaali kangelane, kuid tema esinemine Resident Evil Village’is näib olevat teda varjanud võigastest motiividest.

Koos KM

26,49 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51009 Kategooriad: , Silt:
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Täiesti uus süžee, mille tegevus toimub mõni aasta pärast kohutavaid sündmusi kriitikute poolt tunnustatud Resident Evil 7 bioloogilises ohus, algab Ethan Wintersi ja tema naise Miaga, kes elavad rahulikult uues kohas, vabana oma varasematest õudusunenägudest. Just siis, kui nad ehitavad koos oma uut elu, tabab neid taas tragöödia. Resident Evili sarja legendaarne kangelane Chris Redfield saab paariga uuesti tuttavaks ja segab nende elu kohutavalt, viies Ethani kaosesse. Hävitatud Ethan satub kaugesse lumisesse külasse ja otsib vastuseid pärast seda, kui ta on sattunud täiesti uude õudusunenägu.

Funktsioonid

  • All New Resident Evil Experience – jätkates sealt, kus Resident Evil 7 biooht pooleli jäi. Resident Evil Village on lipulaeva Resident Evili seeria kaheksatunnine osa. Mäng näeb taasühendatud Ethan ja Mia Wintersi, kes elavad õnnelikult koos ja panevad oma ühised öömärad. Bakeri istandus nende taga… kuni nende elu saab pea peale ja Ethanist saab uue õudusunenäo keskpunkt
  • Järgmise põlvkonna tehnoloogia – RE Engine koos järgmise põlvkonna konsooli võimsusega pakub fotorealistlikku graafikat, äratades varjulise küla ja selle kummitavad elanikud ellu. Resident Evil Village tutvustab seni kõige realistlikumat ellujäämisõudusfilmi.
  • Esimese isiku tegevus – Mängijad astuvad Ethan Wintersi rolli ja kogevad igat lähilahingut ja hirmuäratavat jälitamist esimese isiku vaatenurgast.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Õudus

Tootja

Capcom

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne