Esileht » E-pood » Videomängud » Xbox Series mängud » Need for Speed Payback – Xbox One

Need for Speed Payback – Xbox One

“Need for Speed Payback” on adrenaliinirohkete tänavasõitude mäng, mis keskendub kättemaksule ja kõrge oktaanarvuga tegevusele. Mängijad juhivad kolme erinevat tegelast, kes töötavad koos, et kukutada kuritegelik kartell nimega “The House”. Ulatuslik avatud maailm pakub mitmesuguseid missioone, alates kiiretest tänavasõitudest kuni pingeliste tagaajamisteni politseiga. Autode kohandamine, dramaatilised hetked ja põnev süžee muudavad “Need for Speed Paybacki” haaravaks sõiduelamuseks.

Koos KM

20,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51060 Kategooriad: , , Sildid: ,
Kirjeldus
Need for Speed™, üks maailma enimmüüdud videomängude frantsiise, naaseb kättemaksuga uues põnevusfilmis Need for Speed ​​Payback. Fortune Valley allmaailmas ühendab teid ja teie meeskonda taas kättemaksuotsing The House’i vastu – alatu kartelli vastu, mis valitseb linna kasiinosid, kurjategijaid ja politseinikke. Selles korrumpeerunud mängurite paradiisis on panused kõrged ja The House võidab alati. Mängige võidusõitjana Tylerina erinevaid väljakutseid ja sündmusi; Mac, Showman; ja Jess, Rattamees. Iga sõitja peab osalema võidusõitudel, missioonidel ja väljakutsetel, et teenida oru maa-aluse austust ning võistelda ülimas võidusõidus, et maja lõpuks maha võtta. Teie auto on teie tegevuse keskmes. Looge ainulaadseid sõite sügavama jõudluse ja visuaalse kohandamisega kui kunagi varem. Viige need lõpuni, kui pääsete eepilistes politseijahis kuumusest napilt. Minge teiste võidusõitjatega nii maanteel kui ka maastikul läbi kanjonite, kõrbete, mägede ja linna. Suurendage panuseid, pannes sündmustele, väljakutsetele ja missioonidele lisavaluutat, et mitmekordistada oma võite või riskida sellest kõigest ilmajäämisega. Ülima hooplemise nimel looge ühendus Autologi soovituste kaudu ja võistlege oma sõpradega ja esimest korda ka potentsiaalsete rivaalidega. Teie edetabel täitub teiste sarnase oskuste tasemega mängijatega, et saaksite näha oma edetabelit kogu maailmas. Need for Speed™ Payback pakub meeletutest vargusmissioonidest laastavate autolahinguteni ja lõualuu langevate hetkehetkedeni – see on teie istme serval, tegevust pakkuv fantaasia.
 

Omadused:

  • Vanametallist Supercariks: viimistlege lõputult oma jõudlust kõigis viies erinevas autoklassis (Race, Drift, Off-Road, Drag ja Runner), et pöörata tähelepanu mis tahes võistlusel, missioonil või väljakutsel. . Leidke mahajäetud sõidukeid, mis on laiali üle maailma, et ehitada oma täiuslik auto algusest peale. Koguge, võitke või ostke kuumimaid järelturu osi ja looge täiuslikke sõidumasinaid.
  • Elage ellu tegevust soodustavat fantaasiat: mängige läbi plahvatusliku seikluse kolme erineva mängitava tegelasena, keda ühendab ühine eesmärk: kättemaks iga hinna eest. Tyler, Mac ja Jess löövad kokku, et ühtlustada skoori ja astuda ülimat võidujooksu, et The House maha lüüa. Võitle politseinikega üha kasvava intensiivsusega, võistelge rivaalidega üle linna ning sõitke nii maanteel kui ka maastikul läbi mägede, kanjonite ja kõrbe.
  • Kõrgete panustega võistlus: pange mängu ja võitke risk-tasu-mänguga. Intensiivsete politseiniku tagaajamiste naasmine tähendab, et panused pole kunagi olnud suuremad. Seadke oma maine mängule ja esitage Autologi soovituste kaudu väljakutse oma sõpradele või potentsiaalsetele rivaalidele kogu kampaaniaürituste vältel või minge klassikalistes online edetabelites.
Lisainfo
Platvorm

Xbox One

Mängu liik

Ralli

Tootja

Electronic Arts

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Tarne