Esileht » E-pood » Videomängud » Xbox Series mängud » Wreckfest – Xbox One

Wreckfest – Xbox One

“Outriders Day One Edition” on põnev tulistamismäng, mis kombineerib dünaamilist tegevust ja sügavat lugu. Mängijad kehastavad Outriderit, kes uurib vaenulikku planeeti Enoch, et leida inimkonnale uus kodu. Koostöö põhine mängukogemus võimaldab mängida üksi või kuni kolme sõbraga, kasutades unikaalseid võimeid ja kohandatavaid relvi.

Koos KM

19,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51054 Kategooriad: , , Sildid: ,
Kirjeldus

Rikkuge reegleid ja viige Wreckfestiga täiskontaktiga võidusõit lõpuni! Oodata eepilisi kokkupõrkeid, kaela-kaela võitlusi finišijoone pärast ja täiesti uusi viise metalli paindumiseks – need on üks kord elus esinevad hetked, mida saab saavutada ainult Wreckfestil ja selle eheda eluga. füüsikasimulatsioon, mille on koostanud legendaarne arendaja Bugbear, kes tõi teile ka FlatOut 1 ja 2! Põletage kummi ja purustage metalli ülima sõidu ajal

Funktsioonid

  • Ainulaadne võidusõidukogemus – erutav reegliteta võidusõidutegevus koos kindlate, kord elus esinevate hetkedega, mida on võimalik saavutada ainult tõetruu füüsikasimulatsiooniga. Olge tunnistajaks hullumeelsele kaela-kaela võitlusele kiirradadel, puutuge kokku täieliku hävinguhullusega pöörastel radadel ristmike ja vastutuleva liiklusega või minge derbiareenidel lammutamisele.
  • Ägedad autod – meie autod on vanad, kokku löödud, kokku lapitud… Neist õhkub stiili ja iseloomu! Vanadest ameerika rasketest lööjatest kuni agarate eurooplaste ja lõbusate asiaatideni – teistest mängudest midagi sellist ei leia.
  • Sisukas kohandamine – muutke mitte ainult oma autode välimust, vaid uuendage ka nende soomust – tugevdage neid tugeva rauaga, mis kaitseb teid kahjustuste eest, kuid lisab ka kaalu, mis mõjutab autode juhitavust. Muutke oma autot jõuliseks paagiks või hapraks, kuid välkkiireks raketiks või millekski vahepealseks!
Lisainfo
Platvorm

Xbox Series X , Xbox One

Mängu liik

võidusõit

Tootja

THQ Nordic

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Tarne