Esileht » E-pood » Videomängud » Xbox Series mängud » Saints Row Criminal Customs Edition – Xbox One / Series X

Saints Row Criminal Customs Edition – Xbox One / Series X

Mäng leiab aset fiktiivses Santo Ileso linnas, kus mängijad loovad ja juhivad oma kuritegelikku impeeriumi. Missioonide täitmine ja pöörastes tegevustes osalemine on keskne osa mängust. Tegelaste ja sõidukite laialdased kohandamisvõimalused võimaldavad mängijatel väljendada oma unikaalset stiili ja strateegiat. “Criminal Customs Edition” sisaldab eksklusiivseid lisasid ja esemeid, mis rikastavad mängukogemust veelgi.

Koos KM

19,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Kirjeldus

Saints Row kriminaaltolli väljaanne sisaldab:

  • 2 spetsiaalselt kaunistatud boonus eset:
    • Viimistletud stiiliga Saints Custom kabriolett
    • Sama signatuuriga Saints Custom Stab Jacket

Tulevase bossina koos Neenah, Kevini ja Eliga moodustate te The Saints – ja asute Los Panterose, The Idolsi ja Marshalli vastu, kui ehitate oma impeeriumi teisele poole Santo Ileso tänavaid ja võitlete kontrolli eest. linn. Lõppkokkuvõttes on Saints Row lugu idufirmast, lihtsalt pühakute tegevus on juhtumisi kuritegu.

Kogege suurimat ja parimat Saints Row mänguväljakut, mis eales loodud; Santo Ileso ainulaadne laiaulatuslik maailm on taustaks metsikule, elust suuremale liivakastile, mis sisaldab põnevaid kõrvaltegevusi, kuritegelikke ettevõtmisi ja kassahittide missioone, kui pildistate, sõidate ja tiibülikonnaga teete tippu.

Omadused

  • Tunnistage pühakute sündi – mängige läbi märuli kassahitt, mis on täis kuritegevust, erakordseid stseene ja iseloomulikke üllatusi, mis on täis huumoriga.
  • Avastage imelik, metsik, lääs – sukelduge Santo Ilesosse, mis on kõigi aegade suurim ja parim Saints Row mänguväljak, mis paikneb üheksas ainulaadses piirkonnas, mida ümbritseb Edelakõrbe tohutu ja majesteetlik ilu.
  • Ehitage oma kuritegelik impeerium – võtke linn kvartali haaval üle, alustage sõda vaenlase rühmituste vastu ja tugevdage oma haaret tänavatel leidlike kuritegelike ettevõtmistega.
  • Tulerelvad. PALJU relvi – tulistage revolvreid puusalt, tulistage ja unustage raketiheitjaga või hävitage lähedalt, kasutades lähivõitluse raskekaalusid koos jõhkrate mahavõtmistega. Suur valik tuttavaid ja eksootilisi relvi, kõik kohandatavad ja surmavalt lõbus.
Lisainfo
Platvorm

Xbox Series X , Xbox One

Mängu liik

Märul

Tootja

Deep Silver

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Jah

Edition

Criminal Customs

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Tarne