Esileht » E-pood » LEGO Star Wars Skywalker Saga – PS4

LEGO Star Wars Skywalker Saga – PlayStation 4

Mängi läbi kõik üheksa Star Warsi saaga filmi täiesti uues LEGO videomängus, mis ei sarnane ühelegi teisele. Kogege lõbusaid seiklusi, veidrat huumorit ja vabadust, et sukelduda täielikult LEGO Star Warsi universumisse nagu kunagi varem.

Koos KM

23,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51023 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Valluta galaktikat mängus LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga. Mängi läbi kõik üheksa Star Warsi saaga filmi täiesti uues LEGO videomängus, mis ei ole võrreldav ühegi teise omaga. Kogege lõbusaid seiklusi, veidrat huumorit ja vabadust täielikult sukelduda LEGO Star Warsi universumisse nagu kunagi varem.

Omadused:

  • Tutvu triloogiatega suvalises järjekorras – mängijad saavad uuesti läbi elada Skywalkeri saaga kõigi üheksa filmi eepilise loo ja kõik algab sellega, et valivad reisi alustamiseks oma valitud triloogia.
    Mängi ikooniliste kangelaste ja kaabakate rollis – mängitavaid tegelasi on üle 300 kogu galaktikast. Mängijad saavad valida selliste kangelaste leegioni hulgast nagu Luke Skywalker, Qui-Gon Jinn, Chewbacca, Leia Organa ja Poe Dameron või pöörduda pimedale poolele Darth Vaderi, Kylo Reni, Darth Mauli, keiser Palpatine’i ja teiste mängijate näol.
  • Avastage legendaarseid paiku – mängijad saavad külastada oma lemmik Star Warsi filmidest tuntud paiku, nagu Geonosis’e mesasid, Dagobah’ soid ja Crait’i soolakõrgendikke. Nad saavad saaga läbi mängides avada ja neil on vabadus sujuvalt reisida 23 planeedile või uurida ja avastada põnevaid ülesandeid.
  • Kaasahaarav mängukogemus – mängijad saavad kogeda lahinguid nagu kunagi varem LEGO mängus, ühendades erinevaid rünnakuid, et moodustada kombokette ja tõrjuda vastu tulevaid rünnakuid. Uued blasterite juhtimisseadmed ja -mehhanismid võimaldavad mängijatel täpselt sihtida ja varjuda, et kavandada oma järgmine samm või kasutada jedi oskusi, hoides valgussaberit ja kasutades Väe jõudu.
  • Alati peresõbralik – kõikide põlvkondade fännid saavad koos mängida ja kogeda kogu saaga uues, lõbusas LEGO-huumoris jutustuses. Mäng on ligipääsetav sissepääs Star Warsi galaktikasse, mida on nooremal publikul lihtne kätte võtta ja mängida, kuid samas piisavalt sügav, et igaüks saaks seda nautida.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Warner Bros.

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne