Esileht » E-pood » Rad Rodgers – PlayStation 4

Rad Rodgers – PlayStation 4

Rad Rodgers on kiiretempoline platvormimäng, kus noor poiss Rad ja tema elav mängukonsool Dusty peavad päästma Videogame’i maailma. Avastage värvikirevaid tasemeid, lahendage mõistatusi ja võidelge vaenlastega selles humoorikas ja tegevusterohkes seikluses.

Koos KM

13,49 

2 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51010 Kategooriad: , Silt:
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Rad on tormiline, kuid särtsakas noor poiss, kes võib-olla mängib liiga palju videomänge. Pärast pika mänguõhtu uinutamist ärkab Rad ja märkab, et tema tolmune vana konsool on end taas sisse lülitanud. Järsku kerkib esile keeris ja ta imeb oma telerisse, kus ta leiab end omaenda videomänguseikluse staarina.

Funktsioonid

  • Relvad: tolmused relvad Rad koos mitmesuguste radikaalsete halbade relvadega. Bolt Blasteril on piiramatu laskemoon, seda on lihtne kasutada ja selle tulejõud on töö tegemiseks enam kui piisav. Phoenixi kahur laseb välja tulise linnu, kelle tiibade siruulatus süttib vaenlaste tuledes, kui see mööda lendab. Selles esimeses peatükis on 5+ relva, mida on tulemas veelgi.
  • Helid ja muusika: meie helilooja Andrew Hulshult ühendas oma aastatepikkuse muusikakogemuse (nii esinemise kui kirjutamise) kirega retrostiilis mängimise vastu, et luua mängule hämmastav ja autentne heliriba koos MIDI-st inspireeritud muusikaga…Ja süntesaatoritega!
  • Pixelverse: Kuigi Rad ja Dusty on suurepärane meeskond, pääseb ainult Dusty elektrifitseeritud Pixelversesse – ohtlikku aegruumi lõhkuvasse piirkonda, mis asub mängumaailma taga. Dusty siseneb Pixelverse’i, kui see on vajalik, et parandada jooksumängude maailmas esinevaid tõrkeid, võimaldades nii Radil kui ka Dustyl oma teekonda jätkata.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Strateegia

Tootja

THQ Nordic

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne