Esileht » E-pood » Fifa 14 – Xbox 360 (Kasutatud) (RUS)

Fifa 14 – Xbox 360 (Kasutatud) (RUS)

Mängus on 33 täielikult litsentseeritud liigat, mis hõlmavad üle 600 klubi ja üle 16 000 mängija, samuti 47 täielikult litsentseeritud rahvusvahelist meeskonda ja legendaarset meeskonda.

Koos KM

9,99  8,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50535 Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Ole valmis mängima jalgpalli nagu kunagi varem tänu täiustatud füüsikale ja FIFA 14 mängumootorile.

Mängijatel on intelligentsus, et kohandada oma sammu ja lähenemisnurka, et leida parim positsioon võrku löömiseks. Hästi löömine on rahuldust pakkuv ja väravate löömine on rahuldust pakkuv.

Funktsioonid

  • Reaalne pallifüüsika: Löö palli suurema jõu ja osavusega. Realistlik pallifüüsika määrab nüüd mängus olevate pallide trajektoorid, võimaldades mängijatel lüüa palli kaugelt, sooritada madalaid tõusvaid lööke suure täpsusega ja lüüa väravast või tõrjumisest nagu tõelised jalgpallurid.
  • Kaitse palli: Domineeri keskväljal ja määra mängu tempo. Reflekteeri palli ja blokeeri kaitsjaid, kui jooksed palli mis tahes kiirusel. Kaitske palli vastaste eest, et kontrollida mängu keskväljal ja määrata mängu tempo.
  • Meeskonnakaaslaste intelligentsus: Parem otsuste tegemine tagab täpsema ja arukama märgistamise ning jooksude parema jälgimise. Kaitsjad tunnevad ära võimaluse toetada ja palli tagastada. Ründemängijatel on uued võimalused vastaste üle kavaldamiseks ja tihedamate ja intelligentsemate kaitsete murdmiseks.
  • Sprindipöörded koos juhtimisel: kasutage kiireid, plahvatusohtlikke lööke ja pöördeid, et võita kaitsjaid üks-ühele, kui jooksete palliga. Mängijad saavad liikuda igas suunas, säilitades oma loomuliku hoo ja säilitades palli valduse.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Sport

Tootja

Electronic Arts

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Tarne