Esileht » E-pood » F1 2010- PlayStation 3 (Kasutatud)

F1 2010- PlayStation 3 (Kasutatud)

Väga põhjalik ilmamuutuste süsteem – näiteks, kui vihma sajab, siis rada muutub järjest libedamaks. Kui puud on raja kohal, siis nendes kohtades on kuivemaid laike. Kui vihm jääb järele, siis hakkab rada tasapisi kuivama ja tasub sõita kuivematel aladel.

Koos KM

9,99  8,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51084 Kategooriad: , Sildid: , , ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Sukeldu maailma kõige põnevama mootorispordi glamuuri, surve ja elevusse, kui F1 2010™ rabeleb rajale koos kõigi ametlike sõitjate, meeskondade ja ringrajadega, kes osalevad oodatud 2010. aasta FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™ võistlustel. Võistle selliste FORMULA 1 sõitjate maailmameistrite™ vastu nagu Jenson Button, Michael Schumacher, Lewis Hamilton ja Fernando Alonso ning võta vastu kogu 2010. aasta ringrajad, mille hulka kuuluvad FORMULA 1 CANADIAN GRAND PRIXi tagasitulek, Singapuri dramaatiline öine sõit, mis on esmakordselt realiseeritud suurepärases kõrglahutusega ja debüüt enne sõitjaid täiesti uuel Korea ringrajal.

Funktsioonid

  • Kõik autod, kõik tähed: Kõik meistrivõistlustel osalevad sõitjad, sealhulgas endised maailmameistrid Lewis Hamilton, Fernando Alonso, Michael Schumacher ja Jenson Button.
  • Kõik ringrajad, kaunilt teostatud: Võistle ratastega kõigil 19 2010. aasta rajal, mis on modelleeritud erakordselt detailselt ja suurepärase visuaaliga. Külastage selliseid ikoonilisi ringrajad nagu Silverstone, Spa, Monza ja Monaco ning kogege Abu Dhabi ja Singapuri dramaatilisi öiseid võistlusi ja muidugi debüütne Lõuna-Korea rahvusvaheline ringrada, mis on esmakordselt ühegi mängu jaoks.
  • Ole juht, ela elu: Alates paddockist kuni garaažini on kõik vaadatud juhi vaatenurgast. Tunne võistlusnädalavahetuse kasvavat põnevust ja emotsioone. Suhtle reaalsete persoonide, konkureerivate sõitjate, meeskonnakaaslaste ja tiimiliikmetega, fännide ja muidugi ajakirjanikega. Kasuta meediat, et tiimi ergutada või kritiseerida auto arengu puudumist. Survestage rivaale lootuses, et nad loobuvad meistrivõistluste ajal.
  • Maailma parimad autod, kõige põnevamad võidusõidud: Kohandage täielikult tohutu hulk sõiduki muutujaid, et need sobiksid teie sõidustiili ja võtke oma autost välja iga viimane gramm võimsust või jätke jalgade töö oma võistlusinsenerile ja suunduge otse rajale. F1 2010 toetab põhjalikku valikut võidusõidurattaid, mis tagavad parima võidusõiduelamuse.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 3

Mängu liik

Ralli

Tootja

Codemasters

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus

Tarne