The Division – Xbox One

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50249

15,90 

Tootekirjeldus

Me elame keerulises maailmas. Mida arenenum see muutub, seda haavatavamaks muutub. Me oleme loonud kaardimaja. Eemaldame vaid ühe ja kõik kukub. Must reede, New Yorgis puhkeb laastav pandeemia ja ükshaaval kukuvad põhiteenused. Vaid mõne päevaga, ilma toidu ja veeta, variseb ühiskond kaosesse. Taktikalistest agentidest koosnev autonoomne üksus “Divisjon” aktiveeritakse. Pealtnäha tavalist elu meie seas elavad agendid on välja õpetatud tegutsema iseseisvalt, et päästa ühiskonda.

Võta tagasi New York
Tere tulemast uue põlvkonna kogemusele püsivas ja dünaamilises keskkonnas, kus uurimine ja mängija areng on olulised. Koos teiste Divisioni agentidega on sinu ülesanne taastada kord, uurida viiruse allikat ja võtta New York tagasi.

Elav ja hingav maailm
Astu sisse universumisse, kus kellaaeg ja ilmastikuolud mõjutavad sinu mängukogemust tugevalt. Kasuta keskkonda strateegiliseks eeliseks, et domineerida võitlustes ja varitseda oma vaenlasi.

Osakonna agendid
Agendid on koolitatud tegutsema mis tahes käsuliinist sõltumatult, nad on iseseisvad ja kohanemisvõimelised, töötades üksi või väikestes rühmades. Nad on viimane kaitseliin, mis käivitub siis, kui kõik muu ebaõnnestub, et päästa see, mis veel alles on.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold