Esileht » E-pood » NBA 2K19 – Xbox One / Series X/S (Kasutatud)

NBA 2K19 – Xbox One / Series X (Kasutatud)

“NBA 2K19” on realistlik korvpallisimulatsioonimäng, mis pakub sügavat ja kaasahaaravat NBA kogemust. Mäng sisaldab kõiki ametlikke meeskondi ja mängijaid, pakkudes täpset mängufüüsikat ja muljetavaldavat graafikat. Karjäärirežiim võimaldab mängijatel luua oma tegelase ja viia ta tippu, samas kui mitmikmängurežiimid võimaldavad võistelda sõprade ja teiste mängijatega üle maailma. “NBA 2K19” on ideaalne valik korvpallifännidele ja spordimängude entusiastidele.

Koos KM

9,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Kirjeldus

NBA 2K tähistab 20 aastat spordimängude uuesti defineerimist, alates klassi parimast graafikast ja mängust kuni murranguliste mängurežiimide ja kaasahaarava avatud maailma “naabruskonnani”. NBA 2K19 jätkab piiride avardamist, tuues mängimise ühe sammu lähemale reaalsele korvpalli põnevusele ja kultuurile.

Funktsioonid

KONTROLLI ÜLEVÕTMISEGA:
Kasutage oma MyPLAYERi kogu korvpallipotentsiaali uue ülevõtmisfunktsiooniga. Ava eriliigutused ja võimed, mida sa pole varem platsil näinud, või aktiveeri Team Takeover ja vallanda kogu oma meeskonna võimsus.

JOOKSEB NAABRUS (NBA 2K19 PUHUL LÕPETATUD VÕRGUTEENUS):
Tee endale nime väljakul, Under Armour Cage’is ja blokis toimuvate live-ürituste ajal. Pallige hommikuni uute päevast öösse üleminekutega, jalutage Jordan Rec Centeris või võtke vana meeskonna taas kokku põnevaks 3 on 3 tegevuseks.

MyTEAM (NBA 2K19 puhul on veebiteenus lõpetatud):
Loo oma esimene MyPLAYER-kaart ja palli koos LeBroni, Kobe’i ja ülejäänud kollektsiooniga erinevates võistlusrežiimides. Tutvustame uut piiramatut režiimi, mis võimaldab sul valida oma kaardipakist suvalised viis kaarti ja võidelda teiste mängijate vastu internetis.

MyCAREER:
Esialgne karjäärilooline režiim naaseb koos täiesti uue, kaasahaarava jutustusega, mis kirjeldab sinu teekonda Hiinast G-liigasse ja lõpuks NBA-sse. Mängus on kõik staarid, sinu populaarsusega seotud toetused ja uued meeskonnakeemia elemendid, mis võimaldavad sul domineerida väljakul.

Lisainfo
Platvorm

Xbox Series X , Xbox One

Mängu liik

Sport

Tootja

2K Games

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Tarne