Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – Xbox 360

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Nõukogude sissetung Afganistani on toonud külma sõja uue teraviku ning 1984. aastal ilmub riiki ühe silmaga mees, kellel on käeprotees. Need, kes teda tunnevad, kutsuvad teda Snake’iks; legendaarne palgasõdur, kelle Ameerika eraluurevõrgustik Cipher kunagi ajaloo lavalt maha pühkis ja koomale jättis. Snake’iga on kaasas Ocelot, vana sõber, kes päästis ta rünnaku eest, kui ta lõpuks ärkas.

Tootekood: 50342

15,00 

1 laos

1 laos

Tootekirjeldus

Konami Digital Entertainment jätkab “METAL GEAR SOLID V Experience” uusima peatükiga METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain. MGSV: The Phantom Pain juhatab sisse uue ajastu, mis pakub mängijatele esmaklassilist mängukogemust, kuna neile pakutakse taktikalist vabadust avatud maailma missioonide sooritamiseks.
Mängu tegevus toimub üheksa aastat pärast MGSV: Ground Zeroes’i sündmusi ja Mother Base’i langemist, Snake ehk Big Boss ärkab üheksa aastat kestnud koomast. Mäng jätkab lugu 1984. aastal, mille taustaks on endiselt külm sõda, mis jätkab globaalse kriisi kujundamist.

METAL GEAR SOLIDi arendusmeeskond jätkab ambitsioonikalt küpsete teemade uurimist, nagu sõjapidamise psühholoogia ja selle nõiaringi kaasatud inimeste poolt põhjustatud julmused. Aasta üks oodatumaid mänge, mis oma avatud maailma disaini, fotorealistliku visuaalse tõepärasuse ja funktsiooniderohke mängukujundusega jätab MGSV: The Phantom Pain oma filmiloolise jutustuse, raskete teemade ja kaasahaarava taktikalise mängupildi poolest mängutööstuses ühe tunnusjoonena silma.

Funktsioonid

  • Avatud maailma mängukujundus, mis võimaldab mängijale täielikku vabadust, kuidas läheneda missioonidele ja mängu üldisele kulgemisele.
  • Fox Engine pakub fotorealistlikku graafikat, läbimõeldud mängudisaini ja tõelist uue põlvkonna mängude tootmiskvaliteeti.
  • Online-ühenduvus, mis kannab mängukogemuse konsoolidest kaugemale ja teistesse seadmetesse, et suurendada üldist funktsionaalsust ja juurdepääsu mängule.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold