Avatar: Frontiers Of Pandora – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Kogege Pandora eepilisi imesid Läänepiiril, mis on seni nägemata mandriosa. Rännak läbi kaunite, kuid ettearvamatute avatud maailma piirkondade, kus valvsuse alandamine võib viia surmavate vigadeni.

Tootekood: 50726

74,90 

Tootekirjeldus

Avatar: Frontiers of Pandora™ on esimese isiku mäng, mis kujutab endast läänerajoonel toimuvat põnevusretke. Inimeste militaristliku korporatsiooni RDA poolt röövitud na’vi, oled sa nende eesmärgi teenimiseks vormitud. Viisteist aastat hiljem olete vaba, kuid leiate end oma sünnipaigas võõrana. Sa pead taasühenduma oma kadunud pärandiga ja avastama, mida tähendab tõeliselt olla na’vi, kui liitud teiste klannidega, et kaitsta Pandorat RDA eest.

Funktsioonid

  • Avasta imede ja ohtude maailm – koge Pandora eepilisi imesid Läänepiiril, mis on seni nägemata mandriosa. Rännak läbi kaunite, kuid ettearvamatute avatud maailma piirkondade, kus valvsuse alandamine võib põhjustada surmavaid vigu.
  • Hakka Na’viks – kasuta oma uskumatut jõudu ja osavust, kohandades samal ajal oma tegelaskuju, valmistades uusi varustusi ning täiustades oskusi ja relvi vastavalt oma mängustiilile.
  • Soar The Skies – Seotud oma isikliku banshee’ga, mis annab sulle eelise õhuvõitluses ja mida saab kasutada reisimiseks üle tohutu läänepiiri.
  • Meisterda mitut võitlusstiili – võitle Pandora ohtude vastu, kui kasutad traditsiooniliste na’vi relvade, sealhulgas vibu ja odaheitja täpsust, või kasuta oma inimkoolitust hävitavamate relvade, näiteks ründepüssi või püstolkuulipilduja abil.
  • Jaga oma seiklust täielikus kampaanias Co-Op – mängi kogu loo kampaaniat ühe mängijana või koos sõbraga internetis kahe mängija koostöös.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Edition

Standard