Esileht » E-pood » Videomängud » PS5 mängud » Road 96 – PlayStation 5

Road 96 – PlayStation 5

“Road 96” on narratiivipõhine seiklusmäng, mille on välja töötanud DigixArt. Mängus asub mängija teekonnale, et põgeneda autoritaarse režiimi alt, rännates mööda fiktiivset riiki nimega Petria. Iga mängu käik on unikaalne, pakkudes erinevaid radu, kohtumisi ja otsuseid, mis mõjutavad loo kulgu ja lõppu. Mäng ühendab endas interaktiivset jutustamist, uurimist ja moraalseid dilemmase, luues kaasahaarava ja emotsionaalse kogemuse.

Koos KM

24,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51037 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Sõitke autoga teele vabadusse Road 96-s PS5-l. On 1996. aasta suvi ja Alex püüab põgeneda segaduses riigist. Valmistuge metsikuks sõiduks, kui asute eluaegsele seiklusele ja õppige tundma erinevaid tegelasi. Kuid olge ettevaatlik, sest iga teie tehtud otsus avab teel uue tee.

Sa jõudsid teele. Seiklus. Vabadus. Põgenemine. Jookse. Põgenege režiimi eest. Proovi ellu jääda.

Sellel riskantsel piirireisil kohtute uskumatute tegelastega ning avastate nende põimunud lood ja saladused pidevalt arenevas seikluses.

Kuid iga miil avab valiku, mida teha. Teie otsused muudavad teie seiklust, inimesi, kellega kohtute, võib-olla isegi maailma.

Autoritaarses Petria riigis on tuhandeid teid. 

Funktsioonid

  • Road 96 on pöörane ja ilus maanteesõit. Põnevate kohtade ja ebatavaliste inimeste avastamine teie isiklikul teekonnal vabaduse poole.
  • Pidevalt arenev lugudel põhinev seiklus, mis on inspireeritud Tarantinost, The Coen Brothersist ja Bong Joon-host. Loonud auhinnatud Valiant Hearts ja Memories Retold loojad.
  • Tegevushetked, uurimine, mõtisklev melanhoolia, inimlikud kohtumised ja veidrad olukorrad. Asub autoritaarse võimu ja rõhumise taustal.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 5

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Merge Games

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne