Esileht » E-pood » PS5 mängud » New Tales from the Borderlands: Deluxe Edition – PS5

New Tales from the Borderlands: Deluxe Edition – PlayStation 5

Mäng sisaldab pingelisi valikuid, mis mõjutavad loo kulgu ja tegelaste saatust, pakkudes kordumatut mängukogemust. Deluxe Edition sisaldab lisasisu ja eksklusiivseid boonuseid, mis teevad mängukogemuse veelgi rikkalikumaks ja nauditavamaks. Naljakas dialoog, põnevad sündmused ja dünaamiline mängumaailm muudavad “New Tales from the Borderlands: Deluxe Editioni” meeldejäävaks seikluseks.

Koos KM

21,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51075 Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Mängu tegevus leiab aset igaveses sõjakeerises olevas Promethea metropolis, kus Sinu kontrolli all on Anu, Octavio ja Fran, kellel on käsil elu kõige kohutavam päev.  On aeg astuda sõtta igavese korporatiivse ahnuse vastu ja võtta see mis kuulub Sulle.

Deluxe Versioon Sisaldab:

  • New Tales from the Borderlands
  • Tales from the Borderlands

Võta selles narratiivi põhinevas seikluses vastu halastamatutele korporatiivsetele isandatele! Promethea pidevalt sõdadest räsitud suurlinnas kontrollid sa Anu, Octavio ja Franit nende elu kõige hullemal päeval. Aita neid kolme armastusväärset luuserit, kes püüavad maailma muuta (ja võib-olla isegi päästa)! Võidelda planeedi sissetungi, tigeda võltsitud võlvimonstrumi ja külmaverelise kapitalisti vastu selles filmilises põnevusmängus, kus see, mis edasi juhtub, sõltub sinust!

Lisainfo
Platvorm

PlayStation 5

Mängu liik

Seiklus

Tootja

2K Games

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Edition

Deluxe

Võrgus mängimise tasu

Tarne