Esileht » E-pood » Videomängud » PS5 mängud » Arcade Paradise – PlayStation 5

Arcade Paradise – PlayStation 5

Mängijate ülesandeks on muuta tagasihoidlik pesumaja tulusaks arkaadihalliks, investeerides klassikalistesse arkaadimängudesse ja meelitades kohale mängusõpru. Mäng pakub mitmesuguseid mini-mänge ja kohandamisvõimalusi, võimaldades mängijatel kogeda 90ndate arkaadiaja vaimu. “Arcade Paradise” ühendab juhtimisstrateegia ja nostalgiarikka mängukogemuse, pakkudes lõbusat ja kaasahaaravat elamust.

Koos KM

24,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51044 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Omadused

  • Võtke pesumajade äri, mis koosneb nüridest töödest, alates riiete pesemisest kuni prügi väljaviskamiseni, ja muutke see õitsevaks mängusaaliks, kus on linna lahedamad mängud, mis koguvad raha!
  • Sisesta münt. Rohkem kui 35 arkaadmängu, millest igaüks on täielikult realiseeritud koos oma mänguviisi, lugude, missioonide ja rekorditega! Inspireeritud 3 aastakümne pikkusest mängust, alates varastest vektormängudest kuni 32-bitise ajastuni.
  • Siit tuleb uus väljakutse. Sisestage teine ​​münt ja mängige sõbra vastu mitmes kohalikus koostöös ja konkurentsis kuni 4 mängijaga arkaadmängudes.
  • Määra rekordid. Tõestage end igas mängus, määrake oma initsiaalid, muutke oma lemmikarkaadmäng populaarsemaks ja laadige üles veebis edetabelitesse!
  • Kassetikollektsiooni vääriline heliriba. Alates üksikutest mängudest kuni muusikapala valikuni, mis on inspireeritud mõnest 90ndate alguse suurepärasest plaadist, jäädvustab heliriba möödunud ajastu südant.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 5

Mängu liik

Simulaator

Tootja

Wired Productions

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne