Esileht » E-pood » Watch Dogs – Xbox 360 (Kasutatud)

Watch Dogs – Xbox 360 (Kasutatud)

Watch Dogsi tegevus toimub tänapäeva Chicagos, mida ctOS on täiustanud ja muutnud. Selles Chicago versioonis on kõik omavahel seotud.

Koos KM

11,49 

Laost otsas

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50534 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Tänapäeva hüperühendusega maailmas on Chicagos riigi kõige arenenum arvutisüsteem, mis kontrollib peaaegu kõiki linnatehnoloogiaid ja sisaldab olulist teavet kõigi linnaelanike kohta. Mängid Aiden Pearce’i, geniaalse häkkerina, kelle kuritegelik minevik viis vägivaldse peretragöödiani. Nüüd jahtides neid, kes sinu perele haiget tegid, saad sa jälgida ja häkkida kõiki, kes sind ümbritsevad, manipuleerides samal ajal linna süsteemidega, et peatada liiklusvalgustus, lülitada välja elektrivõrk ja palju muud. Kasuta Chicago linna oma ülimaks relvaks ja kanna oma stiilis kättemaksu.
Watch_Dogs asub Chicagos, kus keskne arvutivõrk ühendab kõiki ja kõike, ja uurib tehnoloogia mõju meie ühiskonnas. Kasutades linna oma relvana, alustad isiklikku missiooni, et panna toime omaenda õiglust.

Chicago kõikehõlmav võrk on tuntud kui keskne operatsioonisüsteem (ctOS) ning see kontrollib peaaegu kogu linna tehnoloogiat ja teavet – sealhulgas olulisi andmeid kõigi linnaelanike kohta.

Funktsioonid

  • Linn on meie relv – Watch Dogs toimub täielikult simuleeritud elusas linnas. Kasutades Aideni nutitelefoni, on teil reaalajas kontroll linna infrastruktuuri üle. Püüa oma vaenlane 30 autoga ummikusse, manipuleerides liiklustuledega. Peatage rong ja astuge selle pardale, et ametivõimude eest kõrvale hiilida. Põgene napilt vangistamisest, tõstes kiiresti tõmbesilda. Kõik, mis on ühendatud ctOSiga, võib muutuda sinu relvaks.
  • Street Justice – elades Chicago kesklinnas, kus vägivallale vastatakse sageli vägivallaga, on Aiden õppinud, kuidas võtta võitlus tänavale. Andke oma pulgaga laastavaid lööke või kogege elektritaevaseid tulistamisi füüsikasimulatsiooniga, mis konkureerib kõigega shooteri kategoorias. Aiden astub oma vaenlaste vastu kogu oma teekonna jooksul üles rohkem kui 30 traditsioonilise relvaga.
  • Suurejooneline sõitmine – õnneks ei pea Aiden alati Chicago tänavaid jalgsi läbima. Ubisoft Montreal on teinud koostööd selliste stuudiotega nagu Ubisoft Reflections, mis on auhinnatud meeskond auhinnatud Driver-seeria taga, et pakkuda hobujõududest pulbitsevat sõidukite komplekti. Sa saad istuda enam kui 65 auto rooli taha – millest igaühel on tipptasemel füüsika ja juhitavus -, et uurida Chicago tohutuid ja keerulisi maanteid.
Lisainfo
Platvorm

Xbox 360

Mängu liik

Märul

Tootja

Ubisoft

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Tarne