Esileht » E-pood » PS5 mängud » Uncharted: Legacy of Thieves Collection – PS5

Uncharted: Legacy of Thieves Collection – PS5

Uncharted: Legacy of Thieves Collection sisaldab kõrgelt hinnatud maailmaläbivaid seiklusi Uncharted™ 4: A Thief’s End ja Uncharted™: The Lost Legacy. Vapustavate detailideni uuendatud visuaalide ja kaadrisagedusega PS5 konsoolile.

Koos KM

42,70 

Laost otsas

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50173 Kategooria:
Kirjeldus

Funktsioonid

 • UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection sisaldab: UNCHARTED 4: A Thief’s End ja UNCHARTED: The Lost Legacy, mis on PS5 jaoks ümber valmistatud.
 • Kogege ikoonilise frantsiisi tegevusterohket jutuvestmist.
 • Reisige mööda maailma erakordses seikluses ja avastage kadunud aare ja pärimus.
 • Mängige Nathan Drake’i ja Chloe Frazerina nende eraldiseisvates seiklustes, kui nad on sunnitud silmitsi seisma oma minevikuga ja sepistama oma pärandit.
 • PS5 konsooli jaoks meisterdatud vapustavate detailidega koos täiustatud visuaalide ja kaadrisagedusega.

 

Tootekirjeldus

Mängige Nathan Drake’i ja Chloe Frazerina nende eraldiseisvates seiklustes, kui nad on sunnitud silmitsi seisma oma minevikuga ja sepistama oma pärandit. Kollektsioon UNCHARTED™: Legacy of Thieves sisaldab kriitikute kiidetud üksikmängija lugusid nii mängudest UNCHARTED™ 4: A Thief’s End kui ka UNCHARTED™: The Lost Legacy, mis on PS5™ konsooli jaoks ümber valmistatud.

Otsige oma õnne ja jätke oma jälg UNCHARTED™: Legacy of Thieves kollektsiooni kaardile. Avastage frantsiisi UNCHARTED põnevad kinematograafilised jutuvestmised ja suurimad kassahitid, mis on tulvil armastatud varaste – Nathan Drake’i ja Chloe Frazeri – vaimukust, kavalust ja ülimad hetked.

Kogemuses, mille pakub auhinnatud arendaja Naughty Dog, UNCHARTEDTM: Legacy of Thieves Collection sisaldab kahte kriitikute poolt tunnustatud maailma traavi ühe mängijaga seiklust mängudest UNCHARTED™ 4: A Thief’s End ja UNCHARTED™: The Lost Legacy. Iga lugu on täis naeru, draamat, kõrge oktaanarvuga võitlust ja imestust – see on ümber meisterdatud veelgi kaasahaaravamaks.

PlayStation®5 konsooli funktsioonide ja uskumatu kiirusega elage seikluses nagu kunagi varem. Naughty Dogi arendajate auhinnatud täpsus ja detailid on täiustatud visuaalide ja kaadrisagedusega veelgi vapustavamad. Tundke UNCHARTED frantsiisi kassahitt DualSense™ juhtmevaba kontrolleri haptilise tagasiside ja adaptiivsete päästikutega.

UNCHARTED™ 4: varga lõpp

Mitu aastat pärast viimast seiklust on pensionil õnnekütt Nathan Drake sunnitud tagasi varaste maailma. Saatus kutsub, kui Sam, Drake’i arvatav surnud vend, kerkib uuesti esile, otsides temalt abi, et päästa oma elu ja pakkuda seiklust, millele Drake ei suuda vastu seista. Drake’i suurim seiklus paneb proovile tema füüsilised piirid, otsusekindluse ja lõpuks selle, mida ta on valmis ohverdama, et päästa oma armastatud.

Kapten Henry Avery ammu kadunud aaret jahtides asusid Sam ja Drake, et leida sügavalt Madagaskari metsadest piraadiutoopiat Libertaliat, mis viib rännakule ümber maakera läbi džunglisaarte, kaugete linnade ja lumekatte. Avery varanduse otsimise tipphetki.

 • Maakera traav seiklus UNCHARTED frantsiisi suurima ja üksikasjalikuma keskkonnaga
 • Nathan Drake’i isiklikum lugu, mis tõstab panuseid auhinnatud Naughty Dogi loo jutustamisele.
 • Vedelik võitlus ja läbisõit haaratsikonksu abil loob veelgi dünaamilisemad ja põnevamad mängukomplektid.

UNCHARTED™: kadunud pärand

Iidse eseme kättesaamiseks ja selle halastamatu sõjaõhutaja käest eemal hoidmiseks peab Chloe Frazer kutsuma abi tuntud palgasõdurilt Nadine Rossi ja suunduma India Lääne-Ghatidesse, et leida Ganeshi kuldne kihv. Chloe seni suurimal teekonnal peab ta silmitsi seisma oma minevikuga ja otsustama, mida ta on valmis oma pärandi loomiseks ohverdama.

 • Täiesti uus seikluskeskkond India poolsaare edelarannikul, kus on eksootiline segu linna-, džungli- ja iidsetest varemetest.
 • Tegevusrohked võtted ja kütkestav narratiiv, mida fännid on Naughty Dogilt ja sarjalt UNCHARTED harjunud ootama.
 • Toetub tunnustatud UNCHARTED frantsiisimängule koos uuendatud süsteemide ja täiustustega, sealhulgas kinematograafilised võitlused, uurimine ja lõualuu langevate keskkondade läbimine, keerukad mõistatused ja palju muud.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 5

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Sony

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne