Esileht » E-pood » L.A. Noire The Complete Edition – PlayStation 3 (Kasutatud)

L.A. Noire The Complete Edition – PlayStation 3 (Kasutatud)

Näoanimatsioonid on võrratu ja linn on suurepäraselt kujutatud. Koos filmiliku valgustuse ja kinematograafiaga on teil mäng, mis hämmastab.

Koos KM

16,99  15,29 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51085 Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

L.A. Noire on ambitsioonikas. See viskab mängija pea ees keerulisse, emotsionaalsesse detektiivisaagasse, mis toimub 1947. aasta Los Angeleses. Team Bondi ei varja mängu kirjandus- ja filmimõjusid; vihjeid klassikalisele noir’ile leidub ohtralt ning mäng suudab tabada žanrile omast tumedat, moraalselt mitmetähenduslikku atmosfääri, mis on selle žanri tunnuseks. See on mäng, mida ma ei ole varem mänginud, mis kasutab Rockstari tuttavat avatud maailma mudelit hüppelauaks, et pakkuda teadlikult tempokas seiklusmäng, mis rõhub vestlusele, mitte relvade mängimisele. Palju on räägitud Team Bondi murrangulisest näo liigutustehnoloogiast, mis võimaldas arendajatel tõhusalt “filmida” reaalseid näitlejaid 3D-mudelitena ning panna nende näoilmed ja dialoogid otse mängu. Selle eksperimendi tulemused on rabavad; kunagi varem ei ole digitaalsed tegelased videomängus nii palju tõelisi emotsioone edasi andnud. Võrreldes L.A. Noire’iga tunduvad “Heavy Raini” ja “Mass Effecti” seeria tegelased puised. Lisaks tasub ära ka reaalsete näitlejate nagu Aaron Staton (Ken Cosgrove Mad Menist) ja John Noble (Walter Bishop Fringe’ist) kaasamine; see mäng ei ole küll uncanny valley’d võitnud, kuid kohati hakkasin neid tegelasi aktsepteerima kui tõelisi, hingavaid inimolendeid. The Complete Edition Cases:The Badge Pursuit Challenge – leia ja kogu märgid, et avada Button Man detektiivi ülikond. – The Broderick Detective Suit – suurendab teie rusikavõimet ja vastupidavust kahjustuste suhtes. – The Sharpshooter Detective Suit – teravdab teie sihtimist püsside ja püstolitega. – The Chicago Piano – võimas kuulipilduja, mida hoitakse teie auto pagasiruumis

Funktsioonid

  • Lahendage erinevaid juhtumeid patrulli-, liiklus-, mõrva- ja süütamisjuhtumite ning süütamisteenuste osakondades.
  • Otsi kuriteopaikadest vihjeid, küsitle tunnistajaid ja kuuluta kahtlustatavaid, kui otsid iga juhtumi puhul tõde.
  • Kasuta oma mõistust, et analüüsida kahtlustatava käitumist ja eraldada tõde valedest.
  • Kogege hämmastavalt täpset plokkide kaupa 8 ruutmiili suurust 1947. aasta L.A.-i taasluua.
  • Lahendage jõhkraid kuritegusid, vandenõusid ja vandenõusid, mis on inspireeritud tõelistest kuritegudest 1947. aasta Los Angelesest, ühest L.A. ajaloo kõige korrumpeeritumast ja vägivaldsemast ajast.
  • Mitmesugused raskusastmed annavad kõikide võimete mängijatele võimaluse astuda sõjajärgses L.A.-s tegutseva detektiivi kingadesse.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 3

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Rockstar Games

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne