Esileht » E-pood » Videomängud » PS5 mängud » Immortals Fenyx Rising – PlayStation 5

Immortals Fenyx Rising – PlayStation 5

“Immortals Fenyx Rising” on seikluslik tegevusmäng, mille on loonud Ubisoft. Mängus kehastab mängija Fenyx’i, kes on jumalate poolt valitud kangelane. Tema ülesandeks on päästa Kreeka jumalad ja nende kodumaa Tartaros’e deemonite käest. Mäng pakub avatud maailma, täis mütoloogilisi olendeid, keerulisi mõistatusi ja põnevaid lahinguid. Visuaalselt on mäng inspireeritud antiikkreeka kunstist ja müütidest ning pakub huumoririkast ja kaasahaaravat lugu.

Koos KM

19,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51036 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Sa oled jumalate viimane lootus. Immortals Fenyx Risingis on kaalul maailma saatus. Mängige Fenyxi, uue tiivulise pooljumalana, püüdes päästa Kreeka jumalad ja nende kodu tumeda needuse eest. Võtke vastu mütoloogilised metsalised, valdage jumalate legendaarseid jõude ja alistage Kreeka mütoloogia surmavaim titaan Typhon eepilises võitluses läbi aegade.

Funktsioonid

  • Võitle vaenlastega ja lahenda mõistatusi – kasutage võimsate vaenlastega võitlemiseks ja iidsete mõistatuste lahendamiseks jumalate jõude, nagu Achilleuse mõõk ja Daidalose tiivad.
  • Mütoloogilised kangelased ja vaenlased – Võitle ikooniliste mütoloogiliste metsalistega, nagu kükloobid ja Meduusa, dünaamilises võitluses õhus ja maa peal.
  • Tunne oma võimeid – kasutage laastavate kahjustuste tekitamiseks oma oskusi ja erinevaid relvi, sealhulgas isejuhitavaid nooli, telekineesi ja palju muud.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 5

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Ubisoft

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne