Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50166

24,90 

1 laos

1 laos

Tootekirjeldus

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction on kolme mängija koostööl põhinev taktikaline esimese isiku tulistamismäng. Koosta oma Rainbow Sixi operaatorite eliitmeeskond, et alustada sissetungi ettearvamatutesse ohjeldatud tsoonidesse ja avastada surmava ja pidevalt areneva Archæns’i tulnukate ohu taga peituvaid saladusi. Teadmised, koostöö ja taktikaline lähenemine on teie parimad relvad.

Ärge jätke kedagi maha, kui võtate vastu muteerunud tulnukate parasiidid ja elate selles taktikalises ühistulistamisvideomängus ellu intensiivset ja kurjakuulutavat mängu.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction on aastakümneid olnud kaitseks kõige hullemate globaalsete ohtude eest, mida on võimalik ette kujutada. Nüüd seisame silmitsi seni suurima hirmuga: surmava mutatsiooniga tulnuka parasiidiga.

Funktsioonid

  • Mängige üksi või koos sõpradega mis tahes platvormilt selles 1-3 mängijaga PvE FPS-is.
  • 69 relva, 25 vidinat, 18 edenemistasemega operaatorit, 12 suurt dünaamilist kaarti, 13 muteerivat vaenlast ja tasuta käivitamisjärgne sisu.
  • Pange oma oskused proovile 4 reguleeritava raskusastme ja põneva lõpumängu järjestatud režiimiga.
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i mängijad: hankige mõlemas mängus 4 EKSKLUSIIVSET Epic käigukomplekti ja avage Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’is kohe kõik 18 Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction’i operaatorit.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Jah