Scars Above – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Avastage tulnukat maailma, mis on täis lugematuid ohte, suurepäraseid maastikke ja varemeid, mis vihjavad iidsele, kuid arenenud tsivilisatsioonile, mis mingil moel kadunud.

Tootekood: 50776

46,50 

Tootekirjeldus

Scars Above on väljakutseid pakkuv ulmeline kolmanda isiku põnevus-seiklusmäng, mis ühendab raskuste ületamise rahuldust pakkuva tunde kaasahaarava ja keeruka looga, mille tegevus toimub salapärases võõras maailmas, mida uurida. Mõned asjad ei olnud mõeldud avastamiseks… Kolossaalne ja mõistatuslik tulnukate struktuur ilmub Maa orbiidile ja jahmatab kogu maailma; inimkond nimetab seda “Metaeedriks”. Teadlastest ja inseneridest koosnev tundlike kontaktide hindamise ja reageerimise meeskond (SCAR) saadetakse uurima. Asjad ei lähe nii nagu plaanitud ja Metahedron viib meeskonna üle kosmose salapärasele Päikesevälisele planeedile. Mängib dr Kate Wardi – SCAR-i liiget –, kes ärkab uimasena, üksi võõras vaenulikus keskkonnas. Otsustades ellu jääda, asute oma meeskonda üles otsima ja juhtunu saladust lahti harutama.

Ellu kõigi võimaluste vastu

Kate on astronaut ja teadlane – mitte sõdur –, kuid ta on leidlik ja otsustav teha kõik, et ellu jääda. Kasutage kaugrelvade, seadmete, kulumaterjalide ja lähivõitlusrünnakute kombinatsiooni, peate joostes, põikledes, kasutama nõrku kohti ja avastama tõhusaid taktikaid vaenlaste alistamiseks. Kombineerige erinevaid elementaarseid rünnakuid, et ületada koefitsiente ja murda läbi muidu ületamatutest takistustest. . Looge erinevaid esemeid ja vidinaid, mis aitavad teid selle eksoplaneedi lugematute ohtude vastu.

Funktsioonid

  • Sukelduge põnevasse ulmeseiklusesse, mis on inspireeritud selle žanri klassikast.
  • Avastage mõistatuslikku ja keerulist tulnukate maailma, kus on palju saladusi, mida paljastada.
  • Võitle taktikaliselt, kasutades elementaarsete rünnakute, vidinate ja esemete kombinatsiooni, kasutades ära keskkonda ja vaenlase nõrkusi.
  • Kaasake põnevaid ja väljakutseid pakkuvaid vaenlasi ja ülemusi, alates kividega kaetud koletistest kuni pimeduses varitsevate painajalike olenditeni.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu