LEGO Batman 3: Beyond Gotham – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50336

24,00 

Tootekirjeldus

Enim müüdud LEGO Batmani videomängufrantsiis toob taas kaasa maailmast väljapoole ulatuva põnevuse! Mängus LEGO Batman™ 3: Beyond Gotham ühendab Caped Crusader oma jõud DC Comics’i universumi superkangelastega ja lendab kosmosesse, et peatada kurja Brainiaci hävitamist Maal. Kasutades laternarõngaste jõudu, kahandab Brainiac maailmu, et lisada oma väärastunud kollektsiooni miniatuurseid linnu üle kogu universumi. Nüüd peavad suurimad superkangelased ja kõige kavalamad kurjategijad ühinema ja reisima erinevatesse Laternamaailmadesse, et koguda Laternarõngad ja peatada Brainiac, enne kui on liiga hilja.

Omadused:

  • Kosmoselahing – esmakordselt saate koos Batmani ja tema liitlastega võidelda kosmoses ja erinevates Laternate maailmades, sealhulgas Zamaronis ja Odymis.
  • DC Comics’i kangelaste ja kurjategijate rikkalik nimekiri – mängi ja vabasta enam kui 150 hämmastavate jõudude ja võimetega tegelast, sealhulgas Justice League’i liikmed ja SUURED LEGO-figuurid nagu Cyborg, Solomon Grundy ja teised.
  • Ainulaadne lugu uute süžee ja pööretega – Üllatavad maskeeringud, Brainiaci mõttekontrolli võime ja Lanterni rõngaste jõud annavad täiesti uue pöörde tegelastele, keda arvasid tundvat.
  • Väljakutsuv Bat-arvuti ja virtuaalreaalsuse sisu – pääsete ligi Batmani treeningmoodulitele Bat-arvutis ja võtate osa erinevatest väljakutsetest, sealhulgas lahinguareenidest, võistlustest ja detektiivilabürintidest.
  • Bat-taktika Gadget Wheel – vali ja täiusta valitud tegelase ülikonnad ja võimed lihtsa nupuvajutusega.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu