Esileht » E-pood » Videomängud » Nintendo mängud » OlliOlli World (Code in a box) – Nintendo Switch

OlliOlli World (Code in a box) – Nintendo Switch

OlliOlli World on julge uus platformer-märul, milles veered ja pöörled läbi Radlandia, kohtudes värvikate tegelastega ning avastad müstilised rulajumalad oma teekonnal Gnarvana suunas.

Karbis on allalaadimiskood.

Koos KM

13,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50997 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Avastage Radlandia elav maailm, kohtudes värvikate tegelastega. Tehke trikke ja täitke missioone, et leida müstilised uisujumalad. Kohandage oma tegelast ja stiili, läbides erinevaid tasemeid. Võistlege sõprade ja maailma mängijatega. Nautige OlliOlli Worldi vabadust ja voolavust.

Funktsioonid

  • Mängige oma tasemel: täpsed juhtnupud ja sujuv mäng tagavad suurepärase sõidu. Pole proff? Pole probleemi – OlliOlli World tervitab kõiki mängijaid. Uurige tänavaid ja õppige trikke kartmata. Liivakastirežiimis on miljoneid tasemeid, kus saate oma oskusi lihvida või võistelda liigades mängijatega üle kogu maailma.
  • Kohandamine: sõitke läbi Radlandia ja tõestage oma oskusi, et saada preemiaid, millega kohandada oma tegelase välimust, trikke ja stiili. Kandke, mida tahate – plätusid, kimalaste särki, kõike, mis meeldib. OlliOlli Worldis on kõik võimalik!
Lisainfo
Platvorm

Nintendo Switch

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Roll7

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne