Esileht » E-pood » Videomängud » Nintendo mängud » Mario + Rabbids Kingdom Battle – Nintendo Switch

Mario + Rabbids Kingdom Battle – Nintendo Switch

See on jutustus ootamatust kohtumisest Mario ja Rabbide vahel. Mushroom Kuningriik on peapeale keeratud ning rahulikesse piirkondadesse on sattunud Rabbid, kes killustavad seda maad. Et tuua tagasi kord, tuleb Mariol, Luigil, Printsess Peachil ja Yoshil asuda uuele seiklsele läbi nelja erineva maailma. Liitu nende kangelastega saa osa nende retkest, mis on täis saladusi ja klassikalisi Mario mängudele omaseid elemente.

Koos KM

29,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51000 Kategooriad: , Silt:
Kirjeldus

Mario ja Rabbidsi kuningriigis toimub suur lahing kahe maailma vahel. Salapärane keeris on viinud kaootilised Küülikud rahumeelsele Seeneriigile. Mario, Luigi, printsess Peach ja Yoshi peavad koos Rabbidsitega tegutsema, et taastada kuningriigis rahu. Koos nad võitlevad läbi nelja maailma, kus on palju võitlusi, mõistatusi ja ootamatuid vaenlasi.

Üksik- ja koostöövõitlusel põhinev lahing pakub värsket mängukogemust. Võitlused relvade arsenaliga toimuvad neljas uues maailmas, kus on palju vaenlasi, mõistatusi ja lõbusat huumorit! Võite mängida igal pool, kasutades ainult Nintendo Switchi süsteemi, isegi liikvel olles.

Funktsioonid

  • Epic Journey – alustage koos kaheksast kangelasest koosneva meeskonnaga eepilist otsingut, et vabastada oma sõbrad ja teha seenekuningriik uuesti korda! Avastage nelja ikoonilist maailma, mis on täis kaste ja saladusi, lahendage mõistatusi ja alistage lahinguväljal ettearvamatud vaenlased.
  • Turn Based Combat – Mario ja tema sõbrad kasutavad vaenlastega võitlemiseks seninägematuid relvi. Sadadest ainulaadsetest relvadest koosnevas arsenalis saavad mängijad valida, kuidas oma kaheksast kangelasest kõige paremini varustada.
  • Kui maailmad põrkuvad – Mario ja Rabbidsi universumid põrkuvad selles uues seikluses, mis ühendab endas parimad neist kahest maailmast!
Lisainfo
Platvorm

Nintendo Switch

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Ubisoft

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne