Esileht » E-pood » Videomängud » Xbox Series mängud » Hitman 2 – Xbox One / Series X

Hitman 2 – Xbox One / Series X

“Hitman 2” on strateegiline vargusmäng, kus mängijad astuvad professionaalse palgamõrvari Agent 47 rolli. Mäng pakub avatud maailma tasemeid, mis võimaldavad valida erinevaid lähenemisviise missioonide täitmiseks. Peidetud rünnakud, nutikad varjumisoskused ja mitmesugused vahendid annavad mängijatele vabaduse oma sihtmärkide kõrvaldamiseks loominguliselt läheneda. Mängus on põnevad süžeed ja väljakutsuvad ülesanded, mis hoiavad mängijad pidevalt pinges.

Koos KM

18,49 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Kirjeldus
Muutke maailm oma relvaks. Hakka agendiks 47 ja lammuta tabamatu Shadow Clienti miilits. Mõelge surmavalt, kui reisite mööda maakera, et lüüa oma sihtmärke kuues uues liivakastikeskkonnas, improviseerida iga mõrv ja uurida frantsiisi seni kõige arenenumat osa.
 

Funktsioonid

  • SUUREM, PAREM, SURMAVAM – täiesti uued relvad ja pöörasemad võimalused võimaldavad teil improviseerida ja sooritada seni kõige kineetilisemaid tapmisi.
  • TÄIELIK MÄNGUVÄLJAK – jälgige oma sihtmärke kuues eksootilises kohas täiustatud mänguviisi, elavate liivakastide ja muude sihtmärkide mahavõtmiseks mõeldud viisidega.
  • UUED MÄNGIMISVIISID – esimest korda frantsiisiajaloos mängige oma sõpradega täiesti uutes režiimides, nagu co-op Sniper Assassin.
Lisainfo
Platvorm

Xbox Series X , Xbox One

Mängu liik

Strateegia

Tootja

Warner Bros.

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne