Esileht » E-pood » Videomängud » Xbox Series mängud » F1 2022 – Xbox Series X

F1 2022 – Xbox Series X

“F1 2022” on realistlik vormel 1 võidusõidumäng, mis toob mängijateni autentse vormel 1 maailmameistrivõistluste kogemuse. Mäng sisaldab kõiki ametlikke meeskondi, sõitjaid ja radu 2022. aasta hooajast. Uued funktsioonid, nagu täiustatud füüsika ja graafika, annavad mängijatele tõelise vormel 1 tunde. Karjäärirežiim, mitmikmäng ja mitmesugused võidusõiduvõimalused muudavad “F1 2022” mängu põnevaks nii algajatele kui ka kogenud mängijatele.

Koos KM

12,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51064 Kategooriad: , Silt:
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Sisenege Vormel 1® uude ajastusse FIA ​​2022. aasta vormel 1 maailmameistrivõistluste™ ametlikus videomängus EA SPORTS™ F1® 22. Võtke istet uueks hooajaks, kuna ümberkujundatud autod ja uuendatud reeglid määratlevad uuesti võistluspäeva, pange oma oskused proovile uuel Miami rahvusvahelisel autodroomil ja saage osa F1® Life’i särast ja glamuurist. Võidutsege Vormel 1® 2022 hooaja vapustavate uute autodega koos kõigi 20 sõitja ja 10 meeskonnaga ning haarake oma võidusõidukogemus uute ümbritsevate või ülekantavate võistlussarjadega. Looge meeskond ja viige nad tunnustatud My Team karjäärirežiimis uue sügavusega ruudustiku ette, võistelge jagatud ekraanil või mitmikmängus või muutke tempot, võttes mõne spordi suurima nime superautosid. rajale.

VERTIGO PIIRATUD VÄLJAANNE SISALDAB:

  • Mängu standardväljaanne
  • 48-leheküljeline ametlik kunstiraamat The Art of: Alfred Hitchcock- Vertigo ja selle digitaalne versioon
  • Mängu digitaalne originaalheliriba, mille on loonud Juan Miguel Martín Muñoz (Blacksad, Yesterday Origins)

Funktsioonid

  • Uus hooaeg, uued reeglid: võtke istet uueks hooajaks ja võistelge vapustavalt erinevate autodega ikoonilistel radadel, sealhulgas uhiuuel Miami rahvusvahelisel autodroomil.
  • Võistluspäev, ümber defineeritud: haarake oma võistluskogemuse üle kontrolli haaravate ja ülekandevõimalustega Formation Ring- ja Safety Car Periodide, interaktiivsete boksipeatuste ja täiesti uute sprindivõistluste jaoks.
  • Adaptiivne AI: uus AI-süsteem vähem kogenud mängijatele hoiab teid igal võistlusel konkurentsis.
  • F1® Life: avage ja näidake superautosid, rõivaid, aksessuaare ja muud, et maailm näeks.
  • Minu meeskond: valige oma algeelarve, kui loote oma F1® meeskonna algusest peale koos laiendatud osakonnaürituste ja põhjalikuma värvi kohandamisega.
Lisainfo
Platvorm

Xbox Series X

Mängu liik

Sport

Tootja

Codemasters

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne