Esileht » E-pood » Videomängud » Xbox Series mängud » Arcadegeddon – Xbox Series X

Arcadegeddon – Xbox Series X

“Arcadegeddon” on värvikas ja energiline tulistamismäng, mis ühendab ühe- ja mitmikmängu kogemused. Mängijad võitlevad küberkuritegude vastu dünaamilises arcade-maailmas, kus iga mänguseanss on ainulaadne. Ülesanne on päästa kohalik arcade saal pahatahtliku korporatsiooni käest, kasutades erinevaid relvi ja võimeid. Kiire tempoga tegevus, mitmekülgsed keskkonnad ja koostööpõhised väljakutsed teevad “Arcadegeddonist” põneva ja kaasahaarava mängu.

Koos KM

13,49 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51061 Kategooriad: , Silt:
Kirjeldus
Arcadegeddon on koostööl põhinev mitme mängijaga mängukogemus, mis pakub kombinatsiooni PVE ja PVP kogemustest, mis võimaldab mängida kõiki erinevaid kiirusi. Mängimist jätkates võite võtta vastu täiendavaid väljakutseid kohalikelt “jõugudelt”, kes käivad Gilly’s Arcade’is. Need teenivad teile palju rohkem kui tänavakrediit. Tänavausundist rääkides teenige oma koht edetabelis. See pidevalt arenev mitme mängijaga tulistamismäng võimaldab teil ja kuni kolmel sõbral uurida mitut elulugu, minimänge, leida peidetud kaste ning võita paljusid vaenlase tüüpe ja ülemusi.
 

Omadused:

  • Tõuse üles ja mängi – tõuse üles ja mängi koos kuni kolme sõbraga selles pidevalt arenevas mitme mängijaga laskmismängus. Avastage mitut elulugu, minimänge, leidke peidetud kaste ning alistage palju vaenlasi ja ülemusi. Kohandage oma välimust ja rüüstage kõike!
  • Save the Aracde – kohaliku mängusaali omanik Gilly üritab päästa oma äri näotu megakorporatsiooni käest. Selleks võtab ta kõik parimad arkaadmängud ja ühendab need kõik, et luua supermäng. Kahjuks häkib megakorporatsioon Fun Fun Co mängu ja süstib viiruse. Teie ja teie sõbrad peate mängu ja viimase kodulinna mängusaali salvestama.
  • Koostööline mitmikmäng nagu ükski teine ​​– Cross Play on lubatud kõikidel platvormidel. Mängige selles mitme mängijaga laskmismängus üksi või koos kuni kolme sõbraga. Arcadegeddon on mitme mängijaga koostöömäng, mis pakub kombinatsiooni PVE ja PVP kogemustest, mis võimaldab mängida kõiki erinevaid kiirusi.
Lisainfo
Platvorm

Xbox Series X

Mängu liik

Seiklus

Tootja

Nighthawk Interactive

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Tarne