Esileht » E-pood » Dolmen Day One Edition – PlayStation 5

Dolmen Day One Edition – PlayStation 5

Dolmen leiab aset ulmelises universumis, kus inimkond koloniseeris mitmed täheüsteemid kosmosereisimistehnoloogia ja geenimuundamise abil. Reviami süsteem on kaugel asustatud aladest, kuid tõmbas Zoan korporatsiooni tähelepanu eripärase kiirguse tõttu, mis viitab teiste universumite olemasolule.

Koos KM

11,49 

2 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51015 Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Dolmen on hirmutav uus tegevus-RPG, mis ühendab endas futuristliku sci-fi ja kosmilise õuduse elemendid. Kas sinu ajajoon kustutatakse või suudad sa oma vaenlasi võita, et ellu jääda ja oma missiooni täita? Dolmen paiskab mängijad vaenulikku võõrasse maailma, mida tuntakse Revion Prime’i nime all. Sinu ülesanne? Tooge tagasi eriti unikaalsete omadustega kristalliproovid; nn “Dolmen”. Need kristallid on võimelised võimaldama reaalsuste vahelist suhtlemist, mis muudab kosmoseuuringuid ja teadaolevat maailma igaveseks.

Funktsioonid

Dünaamiline võitlus Kasva iga lahinguga tugevamaks! Kogege rikkalikku võitlussüsteemi erinevate relvade ja liigutustega, mis on teie käsutuses. Vahetage lähivõitluse ja kaugvõitluse vahel, et saada jagu kõige keerulisematest vaenlastest, mida Revion Prime pakub. Energiarežiim Energiamajandus on Dolmenis võidu võti. Energiat ei kasutata mitte ainult kaugrelvade jaoks, vaid ka “energiarežiimi” aktiveerimiseks. “Energiarežiim” annab teie lähivõitlusrelvadele elementaarse staatusefekti, mis võimaldab teil täielikult ära kasutada vaenlase nõrkusi. Avasta salapärane planeet Hävitatud, tumedalt ilus maailm ootab avastamist. Kas leiad kõik saladused, mida Revion Prime pakub? Või ajab see julm maailm teid surma äärele?
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 5

Mängu liik

Rollimäng

Tootja

Deep Silver

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus

Tarne