Pes 2016 – Xbox 360 (Kasutatud)

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50229

10,00 

1 laos

1 laos

Omadused

  • Täiustatud kokkupõrkete süsteem: PES 2016-s on realiseeritud kaasaegse mängu füüsilisus koos oluliselt täiustatud kokkupõrkete süsteemiga, mis arvutab, kuidas mängijad interakteeruvad, luues unikaalse tulemuse sõltuvalt kokkupõrke tüübist.
  • Õhutugevus: tänu uuele füüsilisuse süsteemile on õhuvõitlused sel aastal täiesti unikaalne kogemus. Kasuta vasakut kepi, et võidelda vastase vastu, et häirida suuremat võimsamat mängijat.
  • 1v1 kontroll: PES 2016-s on 1v1 mängijate kontrolli täiustatud, pakkudes olemasolevate juhtimispunktide abil laia valikut liigutusi.
  • Täiuslik kaitse: Täiuslikul ajal sooritatud tõrje lükkab mängija võimsalt eemale, et palli kindlustada. Pall jääb kohe sinu kätte, luues otseseid pöördeid ja kontravõimalusi.
  • Intelligentne mängijate tehisintellekt võimaldab kahe kuni kolme mängija kombinatsioonimängu, mis on saadaval täiustatud meeskonnastrateegia kontseptsiooni abil, mis sõltub teie meeskonnale määratud taktika tüübist.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Kategooria - Kvaliteet Määratleb kaupade kvaliteedi kategooriate kaupa. A-kategooria - suurepärases seisukorras. B-kategooria - keskmise kvaliteediga kaup, mille karbis on defektid. C-kategooria - karbi ja plaat keskmises seisukorras, kuid töökorras.

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold