Immortals Fenyx Rising – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Avasta ilus fantaasiamaailm, kus ootavad ees keerulised mõistatused, salapärased dungeonid ja kangelastegusid. Teekond on sama keeruline ja rahuldust pakkuv kui lõppsihtkoht. Kas sinust saab legendidest ennustatud kangelane?

Tootekood: 50820

32,00 

Tootekirjeldus

Sa oled jumalate viimane lootus. Immortals Fenyx Risingis on kaalul maailma saatus. Mängige Fenyxi, uue tiivulise pooljumalana, püüdes päästa Kreeka jumalad ja nende kodu tumeda needuse eest. Võtke vastu mütoloogilised metsalised, valdage jumalate legendaarseid jõude ja alistage Kreeka mütoloogia surmavaim titaan Typhon eepilises võitluses läbi aegade.

Funktsioonid

  • Võitle vaenlastega ja lahenda mõistatusi – kasutage võimsate vaenlastega võitlemiseks ja iidsete mõistatuste lahendamiseks jumalate jõude, nagu Achilleuse mõõk ja Daidalose tiivad.
  • Mütoloogilised kangelased ja vaenlased – Võitle ikooniliste mütoloogiliste metsalistega, nagu kükloobid ja Meduusa, dünaamilises võitluses õhus ja maa peal.
  • Tunne oma võimeid – kasutage laastavate kahjustuste tekitamiseks oma oskusi ja erinevaid relvi, sealhulgas isejuhitavaid nooli, telekineesi ja palju muud.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Edition

Standard