Esileht » E-pood » Videomängud » Nintendo mängud » South Park Snow Day – Nintendo Switch

South Park Snow Day – Nintendo Switch

Lugu räägib katastroofilisest “lumepäevast”, mille põhjustas loits. See viib võitlusteni lumepalle loopivate vaenlaste, South Parki elanike ja kummaliste olenditega. Algselt tahtsid Cartman ja ta sõbrad lihtsalt lund nautida, kuid peavad hoopis linna ja maailma päästma.

Koos KM

31,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50996 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Suur lumetorm on linna kaosesse viinud ja kooli katkestanud. Mängige koos kuni kolme sõbraga, kasutage mitmikmängu või mängige üksinda liitlasrobotitega, et võidelda läbi lumega kaetud South Parki linna. Osalege pöörases ja tegevusterohkes võitluses erinevate rühmituste vastu uues loos, kus reeglid kehtestate teie. Varustage unikaalsed relvad ja kasutage võimsaid erivõimeid, et päästa maailm ja nautida koolivaba päeva.

Funktsioonid

  • South Parki linna on kattunud suure lumetormiga ning nüüd on teie ülesanne koos Cartmani, Stani, Kenny, Kyle’i ja teiega kui uue lapsega päästa linn lõputust talvest.
  • Esimest korda South Parki mängus saate mängida koostöös kuni kolme sõbra või liitlasbotiga, tehes võimsaid koordineeritud rünnakuid oma vaenlaste vastu.
  • Varustage ja täiustage hävitavaid lähivõitlus- ja kaugrelvi. Kasutage erilisi võimeid, et suruda vaenlaste hordid ja suured ülemused põlvili.
Lisainfo
Platvorm

Nintendo Switch

Mängu liik

Seiklus

Tootja

THQ Nordic

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne